Intalnire Regionala La Brasov 1 martie 2009 Ora 10 !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brasovenii ar trebui sa stie!!!
    Mie unul mi-e greu sa cred!!!!!!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • pfff.....nu am somn...am emotii...abea astept salutare la toti si drum bun....restul e LOGAN;)
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • daca se ia politia de noi...dam o fuga ca cea in Fast and Furious.
        fiecare iese pe unde poate.....dar dieselarii mai intai sa faca carare(no fence )
        woooow.....as lua pe cativa de urechi sa vina numaidecat...sa fim mai multi.
        dar de fapt....anturajul conteaza nu multimea.
        hai cu loganul.....k deh....restul e ....LOGAN ))
        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

        Comment


        • chiar k a fi ceva fain...ca in nfs)eeeh...lasa k is baieti buni si se holba umpik la noi numa)
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • nu cred ca se vor lua de noi,cred ca stie lumea ca e intalnirea regionala asa ca ne descurcam noi suntem baieti mari si pana la urma urmei ce credeti ca o sa ne faca nu trebuie sa fugim ca nu ne grabeste nimeni

            Comment


            • asa aline. sa fim optimisti la urma urmei, nu facem asa zilnic/saptamanal/lunar/trimestrial
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Am mai zis, masini sunt in trafic in Brasov, pe linga ei o sa ne integram si noi...dar vom fi marca inregistrata....Dacia Logan Powered by Renault..
                LOGAN CLUB
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • keanu vreau si e odorizant daca e la pret decent...ca aproape s-a terminat ala de la deva:d
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • Posibil sa ajung si eu
                    Keanu...un odorizant si la mine te rog
                    Poate sa mai spuna cineva unde are loc intalnirea mai exact....sa bag pe GPS
                    Last edited by RADU_LYN; 28 February 2009, 00:47. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Metro1 in Ghimbav. iesirea din brasov spre sibiu
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Am inteles sa traiti

                        Comment


                        • vezi sa ajungi pana la 10-10:30 in caz ca vi. ca sa ne mai gasesti acolo
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Lista finala va fii maine.
                            MAINE LA ORA 20 SE INCHIDE LISTA CU PARTICIPANTII LA INTALNIREA REGIONALA-BRASOV 01.03.2009 ,asa ca... inscrieti-va si restul care doriti sa participati.
                            maine la ora 20 o sa postez ultimile concluzii si ultimile noutati in legatura cu aceasta intalnire...in rest va astept cu mult drag.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • venind dinspre ploiesti ...este vre o ...sosea de centura....ca sa ajung la metro ghimbav....fara sa trec prin tot orasu ????

                              Comment


                              • Nu e sosea de centura dar poti sa faci stinga sa iesi la Piraul Rece, traversezi si ajungi in Rasnov si de acolo, Cristian, stanga la iesire indicator Metro si tot inainte....stai sa ma uit pe harta sa vad exact unde faci spre Piraul Rece....
                                dupa Azuga pina in intrarea din Predeal...Nu stiu daca este zapada, ca e drum prin munte.
                                Si daca vii normal in Brasov sunt indicatoare girla si tii indicatorul de Pitesti pina aproape de iesire ,dupa mai multe statii Peco si ai dreapta spre Metro.
                                Si apropo, i-a legatura cu baietii din Bucuresti, si te lipesti de ei pe traseu si veniti coloana...
                                Last edited by garib1973; 28 February 2009, 04:20.
                                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google