LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=bubu_vasile;284813]Pentru Tavi: maine este etapa de raliu (traseu combinat: asfalt, macadam si offroad). Te intereseaza ?

    Eu deja imi setez motorul pentru maine . Sper ca si ceilalti competitori sa vina pregatiti de macadam.
    sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

    Comment


    • OK, imi iau si eu bocancii cu talpa groasa.

      Comment


      • si neaparat ceva de protectie impotriva vantului ... prognoza pentru vant se inrautateste
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Lviii

          Nici vorba de vant sau frig, nici in partea intai nici in partea a doua.

          58 intalniri
          21 martie
          12 useri
          11 masini
          7 excursionisti
          6 ajunsi la destinatie
          4 coborat de la cetate
          2 ramasi la slaninutza
          1 special guest (@Gusti)
          Attached Files
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • FOARTE FRUMOASE POZELE !

            Comment


            • Super poze... Poate mai repetam candva o iesire de genu' in acelasi loc.
              sigpic

              Comment


              • Va salut pe toti aici din fata P.C,si imi pare foarte rau ca nu am putut participa si eu la intalnire,excursie. Frumoase poze dar putine .

                Comment


                • Lau si maverick ce pacat ca nu a-ti venit sa vedeti demonstratie de offroad cu loganurile si peugeotul mergand doar pe 3 roti catarandu-se ca o capra neagra pe drumurile pietroase + o portiune de derapaje prin noroi prin padure. Ce aventura !!
                  sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                  Comment


                  • Originally posted by marius_g View Post
                    Va salut pe toti aici din fata P.C,si imi pare foarte rau ca nu am putut participa si eu la intalnire,excursie. Frumoase poze dar putine .
                    Vezi ca mai sunt poze pe threadul "Excursii organizate de (si intre) membrii Logan Club Arad".

                    Comment


                    • Originally posted by marius_g View Post
                      Va salut pe toti aici din fata P.C,si imi pare foarte rau ca nu am putut participa si eu la intalnire,excursie. Frumoase poze dar putine .
                      Poate mai urmariti si sectiunea "excursii"!

                      P.S. Gand la gand Lau'.
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • @ALY_N: Pai oricum vroiam sa vin numai ca la intersectia cu pasajul micalaca am pupat in spate un Mercedes si l-am botit un pic pe Maty. Asa ca dupa-amiaza mi-am petrecut-o la Politie dand declaratii si sufland in fiola. Urmarea: suportul de numar praf si capota indoita la Maty (ca norocul se poate indrepta, luni ma duc sa mi-l indrepte ca lumea ca eu nu am reusit sa il indrept perfect), 120 RON amenda in 48 de ore si 3 puncte pe permis.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cum adica l-ai pupat ce sa intamplat ? S-a indragostit Maty de herr Benz?
                          sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                          Comment


                          • Pai e simplu: la semafor la pasaj vroiam sa fac si eu dreapta si in fata mea era tipul cu Benz-ul. Problema a fost ca eu in timp ce ma asiguram din stanga am lasat masina sa curga, iar cand am intors inapoi capul, cel cu Benz-ul statea pe loc (nu stiu de ce a oprit complet din moment ce din stanga nu venea nimeni iar in fata nu avea pe nimeni) asa ca degeaba am franat ca am intrat in spatele lui (ca norocul ca aveam maxim 20-25). Vina a fost a mea pentru nepastrarea distantei. Au urmat parlamentarile de rigoare ca era sa ii fac praf masina cu "tancul" de Matiz, dar in fine, s-a rezolvat in mare tot, urmeaza ca luni sa ma duc la service sa imi indrepte capota ca lumea deoarece dupa ce am "indreptat-o" eu manual nu mai vrea sa se deschida (nu are rost sa o bag pe Casco fiindca nu e sarita vopseaua pe niciunde si nici zgariata nu e) si sa vada daca nu am si alte defecte ascunse.
                            sigpic

                            Comment


                            • mavericku' ... la ce fel de intalnire te referi ? aia dintre tine si mertan ? eu sper ca nu ...
                              din pacate sunt unii care au spus ca nu mai urca ... pacat. si nu pot sa cred ca tavi ne-a refuzat oferta si invitatia. Ma gandesc daca ar fi urcat pe acolo
                              Si bineinteles ramane si intrebarea daca ar fi facut Maty fata la provocare.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Pai eu ma refeream la inca o iesire la Siria, ca sa va demonstrez ca face fata Maty cu brio. Ramane sa mai urcam macar odata cand se va face mai cald la un gratar/suc/bere/Cico etc.

                                Pana atunci Maty va sta luni (sper ca numai luni) la doctor pentru un mic control/tratament urmand ca tot saptamana asta candva ca recompensa ca eu nu am patit nimic sa ii fac si revizia mai repede decat de obicei
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google