LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dupa cum am mai spus, intalnirea a fost scurta dar frumoasa, in schimb excursia a fost super ...
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Păi poze cu clisa... nimic nimic?
      Scuze am uitat că sunt pe threat-ul cu întâlniri. După, am văzut că aţi pus şi poze cu clisa, dincolo, arată fain, îmi ploaie în gură.
      Last edited by Rouge de Feu; 4 April 2009, 22:20.
      sigpic

      Comment


      • Sa-ti mai ploua si tie, ca noua ne-a plouat destul la Siria...
        Noi te-am chemat dar tu nu si nu! Aveam si pentru tine destula. A mai ramas si la salbaticiuni ceva de ciugulit.
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Dupa cum ai vazut pozele @Dorule clisa ca clisa dar acolo sus printre stanci ne asteptau 4 zine ,asa ca nea Dorule altadata sa nu ne refuzi ca pierzi mult..

          Comment


          • apropo's ... vis a vis de "legenda"... cand am plecat din Arad am avut 84 km (partialul) cu consum de 10,3 (mai putin decat atunci cand ne-am intalnit si aveam 10,8) mers doar oras, iar cand am ajuns inapoi de la Soimos am avut 150 km cu consum de 8,3%. Am mers azi la Vinga si am mai pus inca 50km si am ajuns la 8,1%.
            Ajung la concluzia ca la masina mea ii place doar "exteriorul", la "oras" facand alergie
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Imi pare rau ca nu am venit , chiar sunt mare amator de iesiri , si nici nu l-as fi refuzat pe Tavi . Bubu in legatura tind sa cred ca masinii tale ii prieste drumul lung . Dar tine cont de ce ti-am zis in legatura cu ce trebuie sa verifici , am tradus eroarea data de calculator si inseamna " pierdere de sarcina / presiune la aspiratie "
              sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

              Comment


              • hai sa ne mutam pe discutii generale ...
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • 61

                  61 (sase-unu) nu e varsta "mosului" ci varsta intalnirilor noastre...
                  16 (unu-sase) e varsta "mosului" junior. (La multi ani!)
                  Soarele a devenit din ce in ce mai puternic in parcarea noastra, drept urmalre primul sosit a avut ideea de a trage la umbra iar sarbatoritul ne-a racorit cu o cola.
                  Azi activitate intensa la depanat masina lui bubu, care prezenta ceva scurgeri in zone periculoase.
                  Participanti surpriza - Shaloo venit de la Timisoara unde nu a avut cu cine vorbi, becudani pieton din motive tehnice, Tigra II ratacit de la clubul O/L*, @beEmveu' ramas de ieri dupa cateva cerculete (ca liniute face doar @Octavian__30) pe care le puteti citi in cateva dintre poze.

                  P.S. * a se citi " / " = pe
                  Attached Files
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • Ohh da ..Frumoase pozele Sorine.
                    Mosu junior imi cer scuze,nu am stiut ca ii ziua ta,sa traiesti La Multi Ani si tot ce iti doresti!

                    Comment


                    • Multumesc, multumesc!

                      Comment


                      • si cum cu crescutu lu' Mos jr. nu e o problema, iar pusul mainii pe masina va deveni in curand o certitudine (sper sa nu il lasi pe taicatu' acasa cand vii la intalniri ), intrebarea care se pune este: sambata sunt doritori de intalnire (vorbesc de cei care si pot veni nu de cei care doar isi doresc) ? in caz contrar declaram suspendate intalnirile oficiale pana in data de 25 aprilie.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • au trecut 2 zile si voi nimic. asta inseamna ca sambata nu se va face intalnire.
                          DECI: urmatoarea intalnire LC Arad va fi sambata, 25 aprilie 2009, ora 16.30 (daca nu se va hotara altceva pana atunci).
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Eu zic sa facem... oricum vine doar cine vrea. Sau daca nu se face poate mergem sambata la Cladova. Am programat Cladova initial pentru vineri ca ma gandeam sa nu o suprapunem peste intalnirea de la 16:30.
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • pai ca de obicei, ar trebui ca cei care vor sa vina sa decida. Eu sunt pentru vineri la Cladova pentru ca sambata plec din Arad.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Si eu sunt pentru Cladova vineri, iar sambata eu sunt prezent si la intalnire, daca se tine.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google