LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intrebare pentru aradeni,
    Cine merge sambata la TimTuningShow din LC Arad?

    Comment


    • eu as fi mers, dar trebuie sa plec la tara si desi am vrut sa merg pana pe la ora 15 tot nu o sa rezolv nimic, ca cica de abia la ora 16 vor incepe chestiile interesante.
      pentru cei interesati de amanunte urmariti linkul pus de cristi mai sus.
      m-as bucura sa mergeti cat mai multi si sa va simtiti bine.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • @Mos: In principiu eu m-as duce, urmeaza sa stabilesc daca ma duc cu Maty sau vin pe post de copilot cu cineva care mai merge de la noi.
        sigpic

        Comment


        • @Maverick, avem 2-3 locuri libere, asa ca, daca vrei, poti veni cu noi.

          Comment


          • @MOS: Am primit raspuns intre timp de la timisoreni in ceea ce priveste posibilitatea participarii cu Maty la BEST TEAM, asa ca eu ma duc cu Maty. Eventual, daca doriti, va puteti si voi inscrie la BEST TEAM, sa fim cat mai multi din LoganClub.
            sigpic

            Comment


            • Mos: du-te si tu cu ei ... faci parte din TEAM, si pot sa admire si sigla cu ocazia asta.

              PS-offtopic: te-am vazut azi dimineata sau ieri dimineata intrai pe 6 vanatori pe la ora 7 si 10 si ai trecut prin fata mea
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Eu m-as duce sa fac parte din Team, dar nu vreau sa stau prea mult timp pe acolo. De exemplu, jurizarea incepe pe la ora 16, si daca tine mai mult de 18, nu prea as sta pana la ora aia.

                Comment


                • pai la 18 o "iei razna"
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Nu de aia, dar e destul de tarziu dacaplec la 18, si mai am treaba prin Arad. D:

                    Comment


                    • pfff...si eu m-as duce la TM....
                      dar din pacate se pare ca in weekend voi pleca la tara...

                      Comment


                      • deci: zso la tara, eu la tara, polo la tacasele, doru la nunta, restul ?
                        chiar nu se poate o mobilizare pentru show-ul auto de la timisoara ?
                        haideti dati din urechiuse si fugiti pana acolo ca nu e departe.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Pana la 11? Mai sa fie!! Atunci o sa trebuiasca sa plec pe la 09:45 - 10:00 din Arad

                          Chiar nimeni nu mai vrea sa vina la TM?? Ca am loc berechet in Maty si nici nu as vrea sa ma duc doar eu, sa fiu unicul reprezentant LC Arad
                          sigpic

                          Comment


                          • asta ar fi si culmea ... singurul reprezentant LC Arad sa fie un matiz !!!
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • da parca tin minte ca erau si niste loganur frumusele pe la voi cum ar fi Wizardu,Evolution ca sa nu mai spun de a lui Norby !
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment


                              • @bubu: Pai vezi ca nu se anunta nimeni pe aici... Eu oricum ma duc...


                                @anca16v: Sa imi lasi pe PM un numar de telefon unde va pot contacta cand ajung in apropiere de TM sa stiu pe unde sunteti situati la expo si, eventual, sa ma astepte cineva la intrare la expo sa ma ghideze spre locul de adunare.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google