LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=MAVERICK_SS;354265]@Marius_g: Deci asa pui problema?? Bineee...
    @Maverikule nu la tine ma refeream ci la altii care nu au mai fost de multa vreme ,nu tu trebuia sa te simti ci peroanele respective.
    Tu oricum ai fost tot timpul promt ,si daca nu mai vii un an la intalnire tu tot Nr1 ramani.

    Comment


    • OK, stai linistit, nu m-am simtit. Mi-a placut felul "dictatorial" in care ai pus problema.
      sigpic

      Comment


      • Sorine cand ne mai arati si noua catalogu ac is curios pe ce loc am coborat)
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • am rugamintea (si am mai spus-o) sa fiti mai atenti la cum scrieti pe aici. din cauza ca se "mananca" din caractere iese altceva decat ce a-ti vrut sa scrieti si in plus trebuie sa citesc de cateva ori posturile ca sa imi dau seama ce a vreti sa spuneti.
          Aveti un buton de EDIT care functioneaza 10 mninute dupa ce postati. Mai cititi odata si corectati daca e cazul.

          PS: cine mai deschide subiectul (stiti voi care) sau vrea sa il "inchida" ia un cartonas de la mine indiferent ca va face asta acum sau peste 1 luna !!!
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Originally posted by bubu_vasile View Post
            problema se pune altfel, cei din parcare de la Arad trebuiau sa fie la timisoara marius ... asa era frumos. deci nu se pune
            @Bubule trebuia daca zici tu dar daca nu este cine sa organizeze plecarea.
            Eu sambata dimineata am avut ceva treaba.

            Comment


            • da, da ... amu dati vina pe mine
              apropo. stie cineva de ce a fost inchis in weekend drumul national de pe valea muresului ?
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • La mama lor undeva, ca am simtit-o pe propria-mi piele. La 00.30 am ajuns acasa de la Sf.Gheorghe din cauza asta. A fost si cred ca si este inchis, de sambata, din cauza ca se lucra ceva la podeţe sa la ce drak, asa ca au deviat circulatia prin Lipova, pe partea cealalta a Muresului pana proape de Deva.
                sigpic

                Comment


                • Au lucrat la cateva podete si din cauza asta au deviat traficul. Lucrarea a fost anuntata in ultimul moment, adica Joia trecuta. Daca nu ma uitam la stiri pe net nu stiam. Noroc ca nu a trebuit sa merg prea departe cu nuntasii.

                  Comment


                  • oricum prin chestia asta au omorat practic valea crisului. sa fi vazut coloane cat vedeai cu ochii, mai ales de la buteni incolo unde drumul e cam stramt, putin virajat si in multe locuri cu vizibilitate redusa.
                    si imi reafirm parerea ca din cauza unora care nu stiu sa conduca si merg cu 60-70 km/h in afara localitatilor e tragedie.
                    si de fapt la noi exista lege conform tirurile nu au voie sa circule in weekend ? ca eu parca stiam ca da !
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Eu din cate stiu nu exista legea asta la noi.

                      Comment


                      • Eu stiu ca exista, dar nu se respecta. Ca de obicei.
                        sigpic

                        Comment


                        • Si eu stiu ca este, dar parca numai Duminica......dar cum zice si Rouge de Feu,la noi nu se respecta ca de obicei :| si nici nu prea are cine sai ia la rost pentru ca nu vezi nici un militian sa ii traga pe dreapta
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu stiam ca numai cand afara temperatura aerului a trecut peste o anumita limita, se interzice circulatia tirurilor in weekend.

                            Comment


                            • Corect @MOS. Singura restrictie pentru TIR-uri este atunci cand temperatura asfaltului depaseste un anumit nivel critic la care incepe sa se deformeze daca trec TIR-uri peste el. Si in acest caz exista exceptii, si anume TIR-urile care transporta marfuri perisabile sau animale vii, care pot circula si in aceste conditii.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vazut azi pe Pagu si salutat reciproc. Ne-am intalnit pe Iuliu Maniu ("drumul oaselor pentru cunoscatori").

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google