LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din categoria "vazut". Vazut sambata pe Octavian_30, pe Arad-Timisoara, din cauza vitezei nesalutat. Vazut, dupa 15 minute pe ZSO, la iesire din Arad, salutat.

    Comment


    • eu il tot vad pe MOS dimineata la intersectia vlaicu - 6 vanatori, dar din cauza vitezei lui nu ni se "intersecteaza" privirile
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • @AR-18-MOS eu v-am observat tarziu sambata

        au lumee vorbind de iuliu maniu..chiar ca-i dezastru acuma pe acolo...cand urci si cobori peste cateva zeci de canale..
        Last edited by ZSO; 24 June 2009, 19:43. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Maine nu pot sa vin la intalnire pt. ca plec la tara sorry!!!

          Comment


          • 72

            Intalnirea nr 72 din 27 iunie... a fost cam pe dos...
            a inceput cu evenimente, noul membru @Seba_Nova, proband groapa principala a parcarii noastre cu roata stanga spate. A continuat cu discutii, cu urcat logane pe cutie si cu o ploaie zdravana.
            Pentru unii s-a terminat ceva mai frumos, la oferta: "cumperi una primesti doua dar fara ketcup".
            Attached Files
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Maverick,cum de ai pus mana pe un Logan?
              Frumoase machetele ,ale cui sunt?
              Bun venit Seba-Nova,am si eu o intrebare:Cati km ai cu Nova?

              Comment


              • Are un pic peste 200.000 si ii merge ''ceas'' motorul (si baga oloi 5W30).

                Comment


                • @Red_Alin: Machetele sunt ale mele. Iar pe Logan am pus mana din greseala
                  sigpic

                  Comment


                  • imi place asta "din greseala" ... la mai multe "greseli" de genul asta maverick ...
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Mersi, mersi, si eu zic sa fie cat mai multe...
                      sigpic

                      Comment


                      • Lume lume.......!!!!! Cine are chef de o intalnire fulger diseara la ora 19 la locul nostru obisnuit!?!?!
                        Eu o sa fiu prezent daca nu ploua, si am mai auzit ca va fi si Red_Alin si sa-r putea Tavi...asteptam si pe ei sa confirme cu prezenta
                        Deci, cine se baga.......????
                        sigpic

                        Comment


                        • Aici e liniste...lumea obositaaaaa

                          Da, deci eu ma bag (numai ca nu vin cu masina, vreau o bere).

                          Comment


                          • Dupa cum a spus Wizard si eu sunt prezent,bineinteles cu conditia sa nu ne ia vantul pe sus.)

                            Comment


                            • Tavi.....dupa cum am zis si pe mesinjer, ma ofer eu voluntar sa vin dupa tine,pentru ati putea satisface poftele pe o bere )
                              Haideti oameni la intalnirea fulger.....cine mai pofteste, cine mai doreste???
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu veneam, dar abia de 20 de minute am ajuns acasa din Timisoara (azi am tot navetat Arad - Timisoara si retur, de mi-a ajuns).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google