LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De abia acum am ajuns acasa. A .... si am reusit in sfarsit sa mananc ceva

    Comment


    • Si niste poze de la intalnirea fulger din seara asta unde sa discutat despre bacalaureat,sa baut bere,sa mancat chipsuri, si multe alte chestii....)))
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • prezent..............
        Attached Files
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Pagule si restul maine seara poate mai facem una )) fara numar
          sigpic

          Comment


          • Maine seara daca facem una vin fara masina fara motor vin cu pejou` ca vreau sa ma drojdesc umpic de fericire ca o trecut bacu ca poate de duminica in colo o sa fiu necajit)
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • lasa omu' ca o repari tu ... era sa ne intalnim aseara din greseala, pentru ca pe la 7 jumate am vrut sa ies in parcare pentru cateva "probleme" fara sa stiu de voi, dar din pacate a intervenit altceva in plan si am fost la Horia pana pe la 12 jumate.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • 73

                De ziua SUA am baut un suc, doua, sponsorizat de @MAVERICK_SS (la multi ani veriku' !) si am primit doi noi membri: in ordinea sosirii lor 08WOX (frate cu mai vechiul nostru @Rouge de Feu) si Wotan - posesor de facelift rosu.

                Premiera de azi: primul MCV intrat in clubul LCArad.

                Revenire spectaculoasa a colegei @GabyART, care din motive de distractie a stat cam putin (eu cred totusi ca din cauza lui @bubu_vasile nu a stat mai mult). Sau din cauza lui @marius_g? care isi scutura... filtrul?? si scotea vorbe de genul "paianjeni de pivnitza" sau pe aproape (rog sa ma corecteze daca gresesc). @lau fara sa vrea i-a facut cadou @bubului o solutie de spalat farul pe interior. In rest liniste cat cuprinde in parcarea noastra in care a inceput sa creasca iarba (in asteptarea cerculetelor si liniutelor - deh... in criza uneori iarba creste mai repede decat am crede).
                Attached Files
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • A fost o placere deosebita sa gasesc oameni cu o pasiune comuna. E un colectiv interesant. Am aflat multe lucruri noi si am cules cateva idei interesante. In minte imi revin obsesiv cuvintele "chedere de berlina, chedere de berlina chedere de..."

                  Comment


                  • Stai linistit ca mai sunt multe nimicuri de facut pe la masina. Asa ca nu trebuie sa te "bantuie" un cheder.
                    Sa ne vezi la "li.i.te" ce "cuminti" suntem.
                    Ai o motorizare superba pe Logan si mai e si rosu.
                    Last edited by lau; 5 July 2009, 09:55.

                    Comment


                    • Logan Club ARAD

                      Sal'tare,

                      Sunt mai nou pe forumul Logan, dar in ultimele zile am vazut o GRAMADA de lucruri noi !
                      Unele deja le-am aplicat la masina mea.
                      Apropo am un 1.5Dci din 2007 rosu cu 25000 km si cu ""mici cosmetizari".
                      Imi pare nespus de rau ca n-am venit si eu ieri la intalnire (dar promit ca recuperez ).
                      In rest ... astept sa va cunosc si sa poate sa mai modific ceva pe la masina.

                      Comment


                      • Oricand esti bine primit . Si eu am acum cu dieselasul meu 24.000 km.

                        Comment


                        • Niste poze cu cel mai junior membru al clubului.

                          P.S. De unde fac rost de sigla clubului?
                          Attached Files
                          Last edited by Wotan; 6 July 2009, 19:54.

                          Comment


                          • Wotan, vin-o la urmatoarea intalnire si primesti si sigla

                            OK, cine vine la o intalnire fulger la locul stiut??
                            Ora 9:30.
                            Facem una-alta

                            Comment


                            • Io prezent, am vb cu Pagu vine si el
                              alti???:>
                              sigpic

                              Comment


                              • Vin si eu !
                                Da unde ?
                                Cred ca am citit prea tarziu ?!?

                                Eu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google