LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bucur ca a fost multa lume si cu aceasta ocazie urez si eu bun venit in club lui Obsolete.

    In alta ordine de idei revin cu ideea propusa de colegul Adimrv de la Timisoara si anume cea cu lipirea unui sticker pe masina in schimbul unui bax de apa/luna. Dimensiunea stickerului este de 10/15 cm si arata cam in genul celei din poza. Cei care doresc sa participe sa imi trimita un PM pana joia viitoare (28.10.2010) ca sa am o lista aproximativa cu doritorii pe care sa i-o comunic lui Adimrv.
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • imi pare rau ca nu am mai putut veni dar am avut treaba in gospodarie cu betoane,chestii din astea faine )...promit ca sambata viitare ajung si eu!

      Comment


      • Multumesc de buna intampinare.

        Speram sa mai tina vremea frumoasa asa cum a fost ieri. O sa incerc sa stau mai mult la intalnirile viitoare si imi pare rau ca a trebuit sa plec ieri exact cand au inceput colegii sa se uite la al meu 1.2 Black Line.
        sigpic

        Comment


        • Stai sa vezi cand se vor vrea liniutze ...

          Comment


          • Iti dai seama ca va trebui lamurita eterna "cearta" 1.2 16v VS 1.4 8v (preferabil stock ambele).
            sigpic

            Comment


            • Oricum toamna "lupu" schimba parul si naravul ba

              Comment


              • Liniute...mai putin, insa pe doritori ii pot lasa sa vada cum "trage" masina cu motorasul asta la o eventuala viitoare intalnire.

                Eu am un prieten care si-a luat un Logan Black line de 1.4 cu cateva saptamani inainte de a-mi lua eu, si am tot comparat consumurile indicate de CB. Ieri de ex, vitezele medii erau si la mine si la el 32 km/h. Consumul meu era de 6.8, la el 7.3 l. cam asta ar diferenta intre astea 2 motoare. Alta diferenta nu e. Ba ar mai fi una. Eu la 3000 de ture am 97 km/h iar colegul cu 1.4 are 105.
                sigpic

                Comment


                • Cred ca doar in oras e mai buna cea de 1,2 pt ca are consumul mai mic.Afara trebuie turata mai mult, deci consum mai mare, plus cuplul e mai mic la turatii mai joase.Oarecum asemanator 1,4 vs 1.6...parerea mea.
                  Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                  Comment


                  • Originally posted by Obsolete View Post
                    Liniute...mai putin, insa pe doritori ii pot lasa sa vada cum "trage" masina cu motorasul asta la o eventuala viitoare intalnire.
                    Te vei căii repede cand vei vedea bestia tinuta-n 6.000Rpm. Ca tot veni vorba de defecti ...

                    Originally posted by AR-18-MOS

                    <<A.S. FRATERNITATEA organizeaza impreuna cu bla-bla...>>

                    Astia-s adventisti sau martori de a lu' Iehova de ziua a7-a? Cursele de accelerare se desfasoara impreuna cu studiul bibliei sau se citesc canoane din Sf. Ioan Slobozitorul? Moaste se aduc?
                    Propun si organizarea unui concurs de best woofer sub egida canonului 38-4 a Sf. Nectar Postitorul, citez:"Si in cele vremuri din urma , sa suiti in masinile voastre cate 4 subufăre a 1000 de watti fiecare, si atunci v-a fii bine!". Totodata, propun ca organizator pe (http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=1834) cunoscut si sub numele de Popa Tiuning, care v-a fii prezent cu MCV-ul parohialo-duhovnicesc ornat generos pe polita din spate c-o cruce si cateva acatiste-n partea dreapta, si-un sticker mare si rosu cat o zi de post, cu DIM SPORT Tuning in partea stanga, pentru propasirea spirituala a reisărilor.
                    Last edited by AR-18-MOS; 24 October 2010, 23:40.

                    Comment


                    • Pun o caramida sub acceleratie pe post de limitator si o dau la teste
                      sigpic

                      Comment


                      • 140

                        Vreme frumoasa, lume multa, discutii diverse finalizate cu o pizza si un ceai fierbinte.

                        Prezenta:

                        1. Obsolete
                        2. Shaloo
                        3. Pupy
                        4. 12Vlad
                        5. MAVERICK_SS
                        6. Attyb
                        7. bubu_vasile
                        8. hd01lza
                        9. Miky48
                        10. Pagu
                        11. Wotan
                        12. Rouge de Feu
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Va-ti strans ceva,12 masini

                          Comment


                          • Pagu si-a parcat masina strategic, poate spera sa fie confundata cu un Sandero...

                            Comment


                            • Salut Ar 07 ECA - . Scuze nu stiu ce nik, ai aici. M-ai observat duminica in jur de ora 12.00? Am mers in urma ta pana la Masca, parca, cand ai luat-o in dreapta spre Tarnova. Da o calci... o calci.
                              sigpic

                              Comment


                              • daca nu te-a lasat in urma inseamna ca nu a calcat-o suficient
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google