LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super pozele si ai dreptate nu a fost indeajuns vopseaua ,care ar fi fost complicat sa mai comandam ulterior in + fiind adusa de afara.
    sigpic

    Comment


    • Bai frate cum arata...inuman!
      Imi pare rau ca nu am putut ajunge (montat masini de spalat, frigidere...ma rog...).
      Sper sa mai vi, sa o vad si eu pe viu...

      PS: intre timp mi-am pus la puct bicicleta din dotare, am uitat ce fain e sa te cari cu bitzicla....mai doua sapt si-un pic.

      Comment


      • normal ca o sa mai vin.
        sigpic

        Comment


        • Evo ...da` ce ai plecat asa la impresii cand te`ai carat ?? Ai vrut s`o impresionesi pe mama lu` norby ?? Ii femeie maritata porcule !!

          Comment


          • Deci lamuriti-ma si pe mine ...deci pana la urma masina aia traznet o conduce o femeie (mama) ? CooooooooooooooooLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • Daaaaaaaaaa !! Ca la norby i se rupe de permis ...tot ii zic sa puna mana sa invetze si sa ia permisu da` el nu ma asculta...

              Comment


              • Pufffff!!!!!!!!!! Hai ca ma-ti lasat cu gura cascata!!!!

                Atunci felicitarile mele ptr Ea (mamica)

                CooooLLLLLLLLLLL
                Last edited by Cristi_Xp; 2 March 2008, 19:27.
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • Da mai, la Arad vin si femei la intalnire si ne mandrim cu asta!

                  Comment


                  • la naiba ... prima intalnire la care vin si fete (femei) si io lipsesc ... a trebuit sa ma duc eu in TM sa il vad pe boris ...

                    LE: nu sunt sigur, dar cred ca suntem primii care avem "loganite" la intalnire ... va rog nu ma contraziceti ...
                    Last edited by bubu_vasile; 2 March 2008, 21:23.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • asa-i asa-i
                      Evo asa pleaca deobicei..are "ambreiaj" sport
                      lasa Bubule poate vii data viitoare si daca nu iau carnetu pana atunci tot cu maik.mea vin )
                      Ps.Timisoreni.Veniti Sambata? sunteti bineveniti
                      sigpic

                      Comment


                      • norby eu zic si daca iei si daca nu iei sa vii tot cu maicata se vede ca Doamna are gusturi si tu dealtfel !!!!! Felicitari

                        PS: cred ca sambata asta nu se va putea ,eu personal lucrez dupa amiaza iar mai multi din baieti pleaca la PALTINIS la intalnirea nationala
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • da eu nu plec niciunde as veni la arad dar sunt cu km limitat pina la revizia de 20 mi si luna asta ./. nus finante poate daca vine altcineva din tm merg si eu la ocazie haha
                          sigpic

                          Comment


                          • sambata e paltinisul parca...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Originally posted by grassu View Post
                              Ai vrut s`o impresionesi pe mama lu` norby ?? Ii femeie maritata porcule !!
                              Apropo,Mama nu e maritata . :P
                              sigpic

                              Comment


                              • ce tare
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google