LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumim sorinj, super tari pozele
    sigpic

    Comment


    • Super pozele super intalnirea si incepem sa ne adunam mai multi , in consecinta o treaba super
      :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

      Comment


      • Felicitari sorin pentru noua titulatura ...
        multumim si pentru poze ... mai vorbim
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • nu pe acest thread
          Last edited by bubu_vasile; 23 March 2008, 22:14. Reason: pe celelalte threduri boris
          sigpic

          Comment


          • Urmatoarea intalnire?Normala?Comuna?Tot asa ?Sau ?....
            sigpic

            Comment


            • Urmatoarea intalnire va fi intalnirea comuna si va avea loc sambata la ora 15:00 pe pista de la Sannicolau Mare. Dupa care putem merge acolo la un suc, cafea, whatever. Faceti si voi o lista de Arad cu cei care vin si eu fac pe Tm sa vedem cati ne adunam.

              @AR55HAM: sper sa apari si tu pt ca tare as vrea sa-ti vad masina
              sigpic

              Comment


              • Hai sa o trec si aici:
                1. bubu
                2. sorinj
                3. becudani
                4. maverik (apropo' asta iar a disparut... a plecat iar la moneasa la intalnire cu "ceilalti")
                5. wizard (+un prieten)
                6. mos
                7. ar77pag
                8 .....
                PS mai incap si restul. sper sa vina cel putin inca evol si arham. dar poate avem surprize din partea lui grassu, 10 tacles, rosu de foc, si altii
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Prezent la datorie, bubu ... Si nu, nu e Moneasa, ci VOINEASA and second, am fost in Arad (sau pe o raza de 100 de km in jurul Aradului :P ) toata saptamana.

                  Oricum, daca totul e OK, sambata vin si eu la Sannicolau.... (examenul e la 10, asa ca pana la 12 am timp berechet sa scriu ce stiu).


                  OFF-Topic : L-am vazut pe Tavi azi dimineata in zona bazinului de la Padurice... Venea de la Podgoria si mergea spre Gara, dar nu m-a vazut cand l-am salutat, era prea concentrat sa explice ceva la pasagerul din dreapta...
                  sigpic

                  Comment


                  • Doamne pazeste sa nu si-o ia iara de la vreunul cu sapca pentru imprudenta la volan sau mai stiu eu ce trasnaie.... by the way .... cred ca si tavi are carnet acum nu ? Poate vine si el chiar daca e suparat pe unii dintre noi si nu a mai "dat" pe threadurile de la arad.

                    ps ce mi-e moneasa ce mi-e voineasa ... ideea e aia
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Trecema si pe mine acolo pe lista

                      numa ca eu o sa vin mai incet ca voi ca drumu am inteles ca e jalnic pana acolo....sa aveti rabdare cu mine
                      sigpic

                      Comment


                      • Sa ma treceti si pe mine.CAT DE RAU VA FI?Evo sa ma astepti tu ca eu o sa vin si mai incet)
                        sigpic

                        Comment


                        • tu dc sa vi mai incet ca nu inteleg?

                          Eu mai am vreo 10 cm de la baia de ulei pana la sol tu cred ca vreo 20...nu inteleg
                          Last edited by Seba; 28 March 2008, 18:41.
                          sigpic

                          Comment


                          • Serios?Ai masurat-o cumva? Am 10 sau 11 cm distanta de la bara spate si pamant,si pe fata 13, sau 14.eu numa am intrebat.e rau rau ?Dau cu bara?Vrei sa zici ca a ta e mai joasa ca a mea...)

                            Si nu uita ca tu ai si arcuri sport.deci nu prea se balanseaza,dar gata suntem prea offtopic si dupa iara se supara cineva pe noi ca poluam topicu asta cu alte discuti ca si despre intalnire,dar eu zic ca e despre intalnire...
                            Last edited by Seba; 28 March 2008, 18:41.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evol: pai stabilim o viteza de croaziera si o respectam ... nu am nimic impotriva sa fii cap de coloana si sa stabilesti viteza ... doar sa fie una decenta


                              LE: eu zic sa ne intalnim toti (chiar si cei care nu vor sa vina cu noi la Sannicolau) la locul obisnuit la ora 12.30. stam putin si facem poze ca e totusi a 9-a intalnire (daca nu ma inseala memoria) stabilim detaliile de drum, cine e primul, ce viteza mergem, etc ... si apoi pe la 1 - 1 jumate plecam. Ideea e sa nu ne grabim pe drum sa ne rupem masinile sau sa facem concurs. Mergem linistiti, calmi, relaxati, poate cu o oprire de o tigara sau un 2*PI pe drum .... ce ziceti ?
                              Last edited by bubu_vasile; 27 March 2008, 03:30.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • E Bine Bubu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google