LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Numai pot sa vin..chiar imi pare rau

    stau f prost cu banii
    sigpic

    Comment


    • Mai sunt cativa asa ca tine, dar de-aia tot mergem. ne imprumutam noi cumva saptamana viitoare, pana la salariu
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Evolution: acuma 6-7 litri cat iti trebe nu cred ca ii o avere undeva aprox la 20 ron , vorba lu csebalyn ia imprumut si nu te rogi de nimeni pana la primu salar
        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

        Comment


        • Cativa se trag pe fese vad ca .... eu inteleg ca sunt motive pentru care sa nu mergi la intalnire, dar chiar asta ... intelegeam daca mergeam pana la sibiu sau mai stiu eu unde, dar asa ... asta e ... macar wizardu' o scos un motiv mai bun din el, desi nici ala zic eu ca nu e tocma valabil, dar hai ca acceptam, dar 300 de mii ? Zi si tu ca ai probleme cu prietena, mama, etc si gata, tacem, dar asa ...
          deh. lista se subtiaza putin. deci:
          1. bubu
          2. sorinj
          3. becudani
          4. maveriku'
          5. arham (pe care il lasam in fata)
          6. mos (care nu a confirmat inca)
          7. lista e deschisa si pentru altii

          PS pentru sorin: am spalat masina. sa nu uiti aparatul foto

          LE: absenteismul asta sper ca nu e din cauza unor "rumori" aparute nu imi dau seama de pe unde dar prezente. ar fi pacat
          Last edited by bubu_vasile; 28 March 2008, 21:15. Reason: pentru ca trebuia sa o spun
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Ba dani da` ce dume ai in tine ...trebuia sa zici si tu ca mine pe fatza ca nu meri

            Comment


            • Din cauza ca sunt multi care se trag pe fese ajungem la intalnirile cu 4-5 masini intr-o tara cu cateva sute de mii de Logane, in comparatie cu altii (de ex. olandezii) care conduc Logan made in Romania si se intalnesc cate 100 odata. Sincer imi pare rau sa vad ca se subtiaza lista voastra cu toate ca sunteti destul de multi membrii. La noi lucrurile stau mult mai bine. Mai ramane sa-i sun pe Suru si pe Sorin si daca vin si ei atunci practic venim toti cei care participam la intalnirile saptamanale (in afara de Cristi_Xp care si el se trage pe c_r ca de obicei si nu-i deloc frumos din partea lui).

              In concluzie mobilizati-va si umpleti naibii lista aia!
              sigpic

              Comment


              • Update! Azi-noapte zicea xp ca vine cu mine, daca-l iau. bineanteles ca-l iau, studentu' lu' peste... vedem acum la rompetrol ce-o sa mai zica, in caz ca apare. aichipiuintaci
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Din pacate eu nu am cu cine sa vin , ca cel cu care am fost saptamana trecuta la intalnire nu poate veni sau nu vrea, eu as vrea sa vin, da cu Motoru' i mullt de mers , daca se ofera careva sa ma duca pun si eu ceva cash la benzina
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • @AR-77-PAG , ne vorbim la intalnire,numa sa vii acolo!Grassu tu de ce nu vii?Evo.....pacat....nici azi nu ai fost la intalnirea 4 tuning Arad.infine...deci ramane la 12:00 la locul obisnuit sa ne intalnim?
                    sigpic

                    Comment


                    • Scuzati nu 12,ci 12:30 cum a scris Bubu... la locul obisnuit .Ne vedem acolo!
                      sigpic

                      Comment


                      • Sal , puteti sa ma treceti si pe mine pe lista.
                        sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                        Comment


                        • 77pag vin eu sa te iau de acasa .... dupa ce bag benzina pe datorie de la rompetrol ... ca nu mai am cache ... zi unde stai si da-mi pe pm numarul de tel sa te sun. hai repejor ca nu mai e mult

                          PS si nu, nu trebuie sa dai juma de bani de benzina. e o prostie asta, iti explic eu de ce la intalnire
                          Last edited by bubu_vasile; 29 March 2008, 10:43.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Haideti fratilor sa mergem la intalnireeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!111111
                            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                            Comment


                            • Eu numa ce m-am trezit ) fug repede la spalatorie si dupa aia ajung.ne vedem acolo la 12:30 ,poate intarziu un pic.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vad ca deja incepeti sa o dati in tiganisme si decat sa inghit toate mistourile voastre mai bine ma retrag din toata comunitatea asta.

                                La revedere !
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google