LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ideea e superba.

    PS: am fost si eu o data la pens. Maria, foarte frumos locu', din pacate am fost nevoit sa beau bere fara alcool...pe atunci n-aveam masina, eram soferu' lui fratelo.

    Comment


    • @bubu_vasile: prin postul meu argumentam de ce nu mi-as mai lua dacie ( vezi postul #439 de la pagina 22 ) ...nu stiu ce ai inteles sau crezut tu dar partea care imi e dedicata mie din postul tau .....bate cu totul in alta directie...
      Last edited by grassu; 31 March 2008, 19:55.

      Comment


      • Daca e vorba de pescuit ... vin si eu.

        Comment


        • Ceva preturi pt pescuit ?
          sigpic

          Comment


          • 25 ron o Zi intreaga.
            sigpic

            Comment


            • Dar sper ca se prinde peste ca am fost duminica la unguri si nam prins decat 3 pesti , si acolo ziceau ca-i mare pescarie si ei nau mai bagat pesti de anul trecut cred
              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

              Comment


              • Putem sa pescuim si la sticla?

                PS: cunoscatorii stiu. De drag , daca nu am program la lucru, sunt inscris, cu pescuiala, cu teren de tenis, cu tot...

                Comment


                • Ar55ham: la bodrog nu ii manastirea aia care se fac slujbele alea noaptea ? Daca mai tin minte bine , cum vi dinspre timisoara dupa bariera faci stanga si mergi umpic , nu ?
                  Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                  Comment


                  • Originally posted by Lucianitos View Post
                    Ar55ham: la bodrog nu ii manastirea aia care se fac slujbele alea noaptea ? Daca mai tin minte bine , cum vi dinspre timisoara dupa bariera faci stanga si mergi umpic , nu ?
                    exact,vezi ca sti
                    sigpic

                    Comment


                    • Dada..aiai
                      sigpic

                      Comment


                      • Grassu: aia cu avertizarea pentru "discutii" se referea la inceperea unor discutii "de ce nu mi-as lua logan sau de ce mi-as lua logan".

                        iar cealalta chestiune aia cu "explicatia" cu intalnirea comuna se referea la PS-ul tau cum ca csebalyn e din tm, si incercam sa explic de ce mai posteaza unii "urari de bine" pe aici pentru seba.

                        e intradevar alambicata toata situatia. si mie mi-au trebuit vreo 20 min sa imi dau seama ce si la ce am raspuns
                        hai sa trecem peste ...
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Nu se mai poate ...la urmatoarea intalnire vin cu bata !!!!

                          Comment


                          • Am mutat cateva posturi care erau cu totul off pe threadul "general".
                            am lasat astea de mai sus cu pescuitul fiind la limita, dar daca vreti sa continuam discutia hai sa o mutam pe threadul "general". ok ?
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Originally posted by grassu View Post
                              Nu se mai poate ...la urmatoarea intalnire vin cu bata !!!!
                              cu bata de pescuit?



                              CE AM ZIS EU DE DISCUTIA ASTA ? SE CONTINUA DINCOLO LA "DISCUTII GENERALE" !!!
                              Last edited by bubu_vasile; 2 April 2008, 11:22. Reason: of of ...
                              sigpic

                              Comment


                              • OnTopic. facem ceva la intalnirea comuna?La mine un gratar,un pescuit ceva.Bubu?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google