LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Restul pozelor cand apar? Si bineinteles filmari,ceva?
    sigpic

    Comment


    • Apar acum. imi pare rau, dar nu am nici un program cu adevarat profi pentru resize la poze, deci va trebui sa asteptati putin sa le vedeti.
      imi cer scuze de pe acum, dar datorita faptului ca a fost un du-te vino continuu pozele nu au prins clar toate masinile. Aici imi cer scuze in principal la norby a carui masina a fost mascata de GZB-ul lui bigman si nu mi-am dat seama decat cand am ajuns acasa. de asemenea aparatul meu nu a reusit sa prinda intr-un singur cadru pe toata lumea de aceea pozele sunt facute pe "bucati". oricum cei care au fost acolo stiu ce si cum.
      mie mi-a placut intalnirea. sper ca si voua si sper intr-o reeditare.

      Ca prezenta:
      Arad: bubu, maverick, norby, becudani, evol, mos, mos jr, gaby
      Timisoara: streulea, bigman-mareom, virtualmansorin, vali007, diavolutu, lau, tm87kis, si 2 prieteni de ai lui bigman la care imi cer scuze ca nu le-am retinut numele.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Totusi cate masini or venit de la tm ??

        Comment


        • Or venit grassule nu-ti fa griji
          ps:a fost fain
          sigpic

          Comment


          • Uploading Intilnirea comuna Arad-Timisoara, LoganClub 19 aprilie 2008 70%
            deci curind ai sa vezi ce n-ai vazut sau mai bine zis ce ai ratat grassu
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Norby, scuza`ma ca te intreb ...tu ai inteles macar intrebarea mea ?? Intrebam cate masini or venit (cate ca numar. ex: 1, 3, 20, 44, s.a.) sau tu postezi doar ca sa iti faci numar mare de posturi ??

              crististreulea: intr`adevar, am pierdut destule la viata mea ...dar n`am nimic de regretat

              Comment


              • 5 masini
                sorin cu golful, lau_swat, tm87kis, vali007, mareom
                am dat multiple upload si cred ca nu pot posta filmul pina nu termina pe toate de urcat... numa 7 filme ... deci aproximativ 700mega
                Last edited by crististreulea; 20 April 2008, 21:11.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Grassule...nu stiu sigur cate au fost,dar au fost in jur de 5 masini.daca ma insel rog pe cineva sa ma corecteze....
                  ps:ce rost ar avea sa-mi fac un numar mare de posturi? am ceva de castigat? :p
                  Last edited by Norby89; 20 April 2008, 17:38.
                  sigpic

                  Comment


                  • @Norby89: Asta doar tu poti sa stii..... eu nu sunt clar vazator !

                    @crististreulea: Multumesc de raspuns ! Numai bine

                    Comment


                    • Si filmul
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Si a fost si un reprezentant al Iasiului, adica EU.

                        Comment


                        • Deci ce pot sa spun..superb filmu ,superb realizat si super intalnirea.
                          sigpic

                          Comment


                          • @streulea: Acum am vazut ca ai scris liviu007. Cu ocazia asta dai un miel, mai ales ca vine Pastele.

                            Comment


                            • Io? Da de unde vali
                              nu vezi tu bine
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Deci se pare ca la norby i-a placut. eu zic sa incepem sa facem lista pentru o iesire la iarba verde l-a norby acasa

                                pozele nu sunt sus pentru ca eu nu le-am putut posta din cauza marimii. le-am trimis la sorinj sa le micsoreze, dar cred ca nu a apucat inca. ma stradui sa fie cat mai repede.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google