LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Bubule la cine ziceai ca ai fost la Bodrog aseara? eram un pic beat si nu te-am inteles bine
      ps. Cine vine astazi pe pista la sanicolau mare ? Io ma duc sa ma dau cateva ture asa 4 fun
      sigpic

      Comment


      • @Norby, cine mai vine ... ?

        Comment


        • Norby: la o prietena ce a venit din germania pentru cateva zile.
          maine veniti ?
          sorin, tu vii ? Sa stiu sa te sun sau ....
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Eu nu stiu daca ajung maine deoarece daca e vreme frumoasa ma duc la TM sa o duc pe mama la ceva spectacol de teatru in aer liber in Parcul Rozelor.


            OFF-Topic: Chiar dupa ce am ajuns acasa, am inceput sa rasfoiesc revista AutoShow pe care o cumparasem mai devreme si ghiciti a cui masina este prezentata in paginile ei ?? Atasez doua poze din revista care vor lamuri acest mister...
            Attached Files
            Last edited by MAVERICK_SS; 29 August 2008, 17:42.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bubu_vasile View Post
              .......
              sorin, tu vii ? Sa stiu sa te sun sau ....
              E posibil sa ajung. Dar ma mai gandesc.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • Eu nu pot veni azi.
                sigpic My Black Pearl

                Comment


                • Clip nou :
                  http://www.youtube.com/watch?v=6d-yj...42A0E9&index=2
                  sigpic My Black Pearl

                  Comment


                  • O intalnire "friguroasa". Daca pana acum trageam la umbra, azi am tras la soare si probabil de azi inainte va fi la fel. Castigatorul zilei de azi a fost @10 Tacles, care a dat o tura cu fiecare masina, si sa reintors de fiecare data semn ca a lui e cea mai buna...
                    Attached Files
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Da intradevar frumoasa intalnire.Parca eram la drive test.)

                      Comment


                      • Originally posted by MAVERICK_SS View Post
                        Eu nu stiu daca ajung maine deoarece daca e vreme frumoasa ma duc la TM sa o duc pe mama la ceva spectacol de teatru in aer liber in Parcul Rozelor.


                        OFF-Topic: Chiar dupa ce am ajuns acasa, am inceput sa rasfoiesc revista AutoShow pe care o cumparasem mai devreme si ghiciti a cui masina este prezentata in paginile ei ?? Atasez doua poze din revista care vor lamuri acest mister...
                        Loganu' lu' Cristi_XP.
                        Apropo, in urmatoarele saptamani nu vom putea participa la intalniri, si nici scrie pr forum, ca vom fii amandoi plecati din tara.
                        Last edited by AR-18-MOS; 30 August 2008, 23:08.

                        Comment


                        • Amu sambata 6 septembrie, Analog TV filmeaza o emisiune pe pista din sinnicolau. Tema emisiunii va fi "ei vin aici, nu se intrec pe strazile orasului". A fost si aprobata de catre sefi emisiunea.
                          deci, simbata la sinnicolau, mai trebuie stabilita si ora la care sint si ei disponibili.
                          nu trebuie doar LoganClub sa participe, daca aveti pe cineva care vrea sa vina cu orice masina sa-i incalzeasca cauciucurile, e binevenit! Adunarea la omorit masini
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Si iar ratez o tura la Sannicolau ...

                            Comment


                            • Eu poate vin...Depinde pe la cate si sa vad cum lucru...,sau am timp...Oricum mai anunt cativa din arad;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Sa stabilit, simbata in jurul orei 11:00-12:00 va fi echipa Analog TV. Vor sta la filmari si interviuri pina pe la ora 13:00.
                                deci ne vedem simbata la sinnicolau!
                                Last edited by crististreulea; 2 September 2008, 21:33.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google