LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hmmm .... "Ne-am intalnit la o inghetata..."
    nu e tocmai raspunsul pe care il asteptam pentru ca acum is si mai mult in ceata, dar ....
    cat despre invitatia pentru timisoreni nu as vrea sa patim ca data trecuta cand au venit ei mai multi decat noi (cand ne-am dus la Norby si Gaby). Daca credeti ca reusim sa ne strangem cel putin cati acum in weekend atunci e ok. Totusi ar mai fi de discutat ora de intalnire si poate si ziua (si ei au intalnire sambata, deci poate duminica ar fi mai bine). Mai vorbim zilele astea despre subiect.

    Red_Alin: discutia despre ... Am mai avut-o parca. Nu incepeti din nou mai ales ca nu e momentul. Cand am fost noi la TM nu s-a pus problema sa nu vina utistii, deci hai sa terminam cu prostiile.

    Tavi: si tu ai acelasi sentiment ca se da la "felina" noastra ? las sa vina ca e printre putinii pe care i-am "ratat" cu fiecare ocazie la intalniri
    Last edited by bubu_vasile; 9 September 2008, 10:05.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Bubule era o gluma,ce naiba chiar ai luat-o in serios?
      Atata timp cat is baieti faini nu le are nimeni treaba.

      Comment


      • Sambata se intampla ceva la parcarea noastra?
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Eu, din pacate, trebuie sa spun pas saptamana asta, deoarece sunt de serviciu la Expo International inclusiv maine si duminica (are firma stand acolo si trebuie sa stau si eu pe acolo )
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by sorinj View Post
            Sambata se intampla ceva la parcarea noastra?
            Ca de obicei, vine cine poate!
            Last edited by Black Pearl; 13 September 2008, 00:19.
            sigpic My Black Pearl

            Comment


            • @ Black Pearl am fost acuma seara pe la 10 in parcare la patinuar acolo, si era intalnirea Opel , nici nu mam gandit ca la ora aia faceti intalnire)
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • Acum seara la ora 20 a fost intalnirea saptamanala (se tine vinerea) 4 tuning.
                De cateva saptamani vin si cei din Club Opel vineri seara.
                Nu stiu sa-ti zic ce intalnire e! Probabil se poate numi 4 tuning & Club Opel (Vorba mea: ceea ce conteaza e pasiune comuna pentru masini)
                Din toamna va trebui sa schimbam probabil ora pentru ca se intuneca deja prea repede.
                Da ce vroiai sa faci la 22 seara la Patinoar? Ca poze la masina ma indoiesc ca mai puteai face la ora aceea.) De ce nu ai venit si tu daca tot ai intrat in parcare?
                Last edited by Black Pearl; 13 September 2008, 03:45.
                sigpic My Black Pearl

                Comment


                • Salut baieti ! Am o mica rugaminte la voi , as dori sa va rog daca cunoasteti vreo cazare in Arad, sau prin apropiere . Sunt in tranzit prin Arad ( in data de 17 Sep.) si intentionez sa noptez in Mako-Ungaria , dar totusi iau in considerare eventuala aglomeratie la vama Nadlag , drept dovada apelez la voi , poate ma sfatuiti cu vreo locatie , o cazare nu f scumpa , unde imi poat petrece 1 noapte . Pentru cina imi poate furniza vreo info despre chestia asta, astept raspuns aici pe forum, sau daca ii este mai usor pe mess . Id mess = ct34flo.
                  Multumesc anticipat !
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • Am fost ca am vrut sa il las pe un coleg sa conduca pe acolo umpic, nu m-am prit pentru ca mam gandit ca nu am opel si noa
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Din intamplare am fost mai multi cu Opel.
                      Daca m-ai vazut puteai sa opresti si sa vii si tu.

                      ... Noa da eu am Logan sambata?
                      sigpic My Black Pearl

                      Comment


                      • O intalnire scurta dar bogata in aparitii. @grassu si-a schimbat de curand ocupatia descoperindus-i vocatia la desele intalniri la care participa. (Nu! Nu a fost o razie a politiei in parcare, a fost doar grassu deghizat).
                        Intr-una din poze se observa si apocaliptica gaura neagra aterizata in parcarea Loganistilor din Arad (a facut deja victime sau nu?)...
                        Attached Files
                        Last edited by sorinj; 13 September 2008, 23:19.
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Faini vis si voi vine omu fain frumos la intalnire 8-| , cu o mica intarziere si nu mai ii aproape nimeni acolo !
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • E bestiala poza a doua! :) Imi place foarte mult!
                            sigpic My Black Pearl

                            Comment


                            • Originally posted by AR77PAG View Post
                              Faini vis si voi vine omu fain frumos la intalnire 8-| , cu o mica intarziere si nu mai ii aproape nimeni acolo !
                              O mica intarziere de 40 de minute? Lasa ca poate data viitoare stam mai mult...
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • Oooo, am pile AR99MAI , Asta da
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google