LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hehe, pe mine nu prea m-ai prins in poza,numa pe grassu asa ca nu ai "dovezi clare" )
    sigpic

    Comment


    • Lasa ca data viitoare iau si eu aparatu foto... ))))))))))

      PS: nu te-ai lasat pana nu mi-ai pozat pufarinele....

      Comment


      • Da ma tavi ... Noroc cu lili ca a facut ea cinste ca nici pufarinii aia nu i-am dat gata

        norby: pai tocmai ai recunoscut, deci ... Ghinion
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Eu sigur o sa vin cu aparatul foto. Multumesc Bubu, Sorin pentru ajutor.
          Astazi am facut primele poze. Stiu ca Sorin ar fi putut face una din primele trei.
          Attached Files
          sigpic My Black Pearl

          Comment


          • Vine careva azi ?In afara de 10TACLES care stiu ca vine
            sigpic

            Comment


            • Vine toata lumea buna... Doar e a XXXIX-a.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • Dupa "discutiile" de azi edilul municipal va trebui sa faca ceva curatenie (obiectul delict este prezent in ultima poza).
                Prezenta azi a fost realizata la "ora albastra" evident cu camera pe trepied.
                Attached Files
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Faine pozele ca de obicei.

                  Comment


                  • Unde e ultima poza sorine ? Ca vrem sa o vedem si pe aia. Cu toate ca e din ce in ce mai intuneric la intalniri si mai frig atmosfera a fost calduroasa, iar subiectele ca de obicei foarte diverse. Si tot ca de obicei nu s-au abtinut sa nu se lege de becurile mele
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Lasa, Bubu, ca nu ar mai fi intalnirile intalniri daca nu ne-am lega de fiecare data de farurile tale si nu te-am intreba de cel putin 5 ori de consum
                      sigpic

                      Comment


                      • Maverick, si de acuma inainte o sa-l intrebam si de nivelul de la ulei,si cati litri are in masina bagati defapt )))
                        sigpic

                        Comment


                        • Frumoase poze
                          sigpic My Black Pearl

                          Comment


                          • Lili: asteptam mai mult de la tine vrem sa vedem niste poze (ca sa nu te gandesti la alte lucruri).
                            maverick+wizard: prevad cateva discutii prelungite pe aceste subiecte. A devenit o chestie obisnuita sa fac raportul la consum si de acum incolo nivel de ulei. Apropo' ... Va trimit melodia aia cu Xin Xen Tou ? sau preferati taragotul ?
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Las' ca intalnirea viitoare vin cu laptopul si imi poti da atunci toate melodiile de pe stick-ul de memorie (inclusiv cele 2 de care mentionai mai sus)
                              sigpic

                              Comment


                              • S-a consumat a 40-a intalnire fara ca vreo unul din cei prezenti sa sesizeze asta! Oricum, intalnirile nocturne sunt constructive...
                                Scuze de neconcordanta datei... dar a fost defecta lanterna. )
                                Attached Files
                                Last edited by sorinj; 15 November 2008, 20:46.
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google