LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sorin a facut un joc de cuvinte bazat pe o afirmatie de a mea pentru unii care folosesc expresia "a *** buha".

    sorine, explica-le la oameni ca o sa stea o saptamana si nu o sa inteleaga ce ai vrut sa spui.

    si da, chiar mi-a placut la intalnire cu tot frigul care a fost. Imi plac tot mai mult intalnirile pe "nocturna" la propriu si la figurat. Si impreuna cu dj-ul si muzica de riguare (sau rigoare) chiar e super fain. De abia astept sa punem in practica ce v-am propus: masinile in mijloc si noi de o parte si alta la bataie cu bulgari -de zapada mah, nu din aia de pe tiruri

    pentru cei care au aparate foto aduceti-le sa facem mai multe poze deodata (am si eu o idee sa nu il las doar pe sorin sa duca greul ideilor).
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Cu ocazia asta explic pentru cei care nu au inteles:

      @becu=@becudani=lampadar=etc
      curcan=pasare=sticlete=pasare=gabor=militian
      buha=bufnitza=ceva de ***** cand nu prea ai ce face

      Si in timp ce scriam aceste randulete mi-a venit o idee geniala de poza...
      Va urma.


      L.E. Nici unul nu ati observat ce e in poza de prezenta!
      Last edited by sorinj; 23 November 2008, 01:28.
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • Eu am observat numerele de la masina (daca la asta te referi) in prima ... Si in a doua doar la o masina

        daca nu te referi la asta inseamna ca nu am observat
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Intalnirile nocturne incep sa fie din ce in ce mai antrenante, incalzirea se facandu-se de obicei prin miscare (bubu cel luminos si loganele de aur - in poza 2). @bubu_vasile a fugit patru lungimi si ceva, in doar 60 sec. E putin?? nici vorba, ca l-am pus sa alerge o tura in pasul piticului, o tura saltat, o tura aplecat, si o tura ca broasca. Cand a ajuns la aparat deja gafaia. (GREA VIATA DE DICTATOR!) Chiar daca in poza de grup (a 5-a) i-am am rugat pe participanti sa inghete, @wizard24-ul nu a miscat decat de la genunchi in sus semn ca inca a fost nervos/suparat pe femeia care i-a botit masina.
          Attached Files
          Last edited by sorinj; 29 November 2008, 21:22.
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Frumos. Dupa cum va spuneam si la intalnire am inceput sa ma obisnuiesc cu noaptea si a ajuns chiar sa imi placa.
            dupa cum se observa din poze, atmosfera a fost super, cu toate ca vremea a fost capricioasa cu ploaie si vant. De asemenea se poate observa usor cine a bagat bine in el (ei) inainte sa vina la intalnire (nu prea le-a iesit "zborul").
            in rest ... O mica iesire la un ceai dupa intalnire finalizat cu un fiasco pentru unii si ceva cumparaturi pentru altii, care si-au luat ceai la sticla de 500 ml (sau era de 330 ?).
            la plecare desi s-a spart bine gasca m-am intalnit si depasit pe maverick si gabyart cu norby. Emis semnal sonor (fara flash-uri ca nu mai era cazul), salutat si plecat mai departe.
            cam asta a fost.
            va rog ca pana vineri (inclusiv) sa veniti cu propuneri vis a vis de locul de baut ceai, sau sa precizati daca vreti sa il facem adhoc la locul de intalnire.

            PS razi tu razi sorine, dar dupa pasul piticului ala mi-au tremurat bine picioarele
            Last edited by bubu_vasile; 1 December 2008, 10:01.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Sambata in discutii s-a atins si un subiect interesant: sa mai facem o iesire la o intalnire comuna cu alte orase. Cei care sunt interesati haideti pe discutii generale sa vedem cine e interesat si cam pe unde vreti sa mergem si eventual sa le propunem si altora sa ni se alature.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Alooo ... Va astept la intalnire, chiar daca e vremea cum e. Dupa ce stam putin pe acolo mergem la un ceai, cafea sau ceva dulce la cofetaria crisan langa spitalul judetean ?
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • S-a schimbat locatia de indulcit?

                  Comment


                  • Da, da ... Chiar daca voi nu a-ti mai avut chef sa veniti eu am dat o fuga pana la crisan si am luat (la pachet, e drept) ceva de indulcit


                    asta e linkul unde aveti intalnirea de la deva. Acum sa va vad.
                    Last edited by bubu_vasile; 6 December 2008, 20:08.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Unde-i Sorin cu pozele ?

                      Comment


                      • E adevarat ca @bubu_vasile trebuia sa indulceasca cu ceva aceasta intalnire acra, dar ce spun eu acra, a fost de fapt aaacraaaaaaa...
                        Bun venit noului membru, racolat fara politica dictatoriala, speram sa gaseasca din ce in ce mai des calea catre intalniri si catre sectiunea din forum dedicata intalnirilor.
                        In imaginile 3-5 se poate observa cam ce inseamna sa te intepenesti intr-un scaun scoica, iar in ultima o secventa din operatiunea "hai sa ii scoatem cucu". (ghiciti voi al cui era cucu si a cui era mana).

                        P.S. Asa e @___________ ca nici nu ai observat ca nu mai ai cuc??
                        Attached Files
                        Last edited by sorinj; 6 December 2008, 20:26.
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Mai incearca odata sorin ca nu merg pozele
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Am fost si eu aicisi m-am simtit extrordinar

                            Comment


                            • Originally posted by bubu_vasile View Post
                              Mai incearca odata sorin ca nu merg pozele
                              Merg... Dar tu le-ai accesat in momentul in care am schimbat ceva...
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google