LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se pare ca eu nu prea am loc la intalnirile voastre. oamenii sunt ciudosi si au chef de mistou-ri. de ex.Bubu_Vasile ..eu i-am spus pe threadul meu unde am prezentat masina ca daca nu-i place ca am un logan modificat sau e ciudos nu am sa vin cu ea la nicio intalnire !!
    numai bine.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by ar55ham View Post
      se pare ca eu nu prea am loc la intalnirile voastre. oamenii sunt ciudosi si au chef de mistou-ri. de ex.Bubu_Vasile ..eu i-am spus pe threadul meu unde am prezentat masina ca daca nu-i place ca am un logan modificat sau e ciudos nu am sa vin cu ea la nicio intalnire !!
      numai bine.
      e doar falsa ta impresie. Incearca sa ne intelegi si pe noi cand avem probleme ca noi tot te`am inteles de cand am inceput sa facem intalniri !
      sigpic

      Comment


      • Evo nu ziceam de intalniri. ziceam de treaba aia de pe threadul meu..dar incep sa inteleg acuma dar daca m-ar lamuri si Bubu_Vasile ce a vrut sa zica exact acolo ar fi ok.

        intalnire Logan club ceva?tosusi?Sambata ?sau Duminica?
        eu votez cu Sambata 14:30 .
        1: AR55HAM (Norby)

        Originally posted by becudani View Post
        deci maine ne intalnim? hai sa facem o mica prezenta:
        1.becudani
        2....
        1.becudani
        2.Norby
        3.Grassu (am vorbit cu el si s-ar putea sa vina si el)
        Last edited by Cristi_Xp; 1 March 2008, 01:58.
        sigpic

        Comment


        • hai sa ne intelegem norby:
          1. nu sunt invidios de felul meu (poate doar pe aia care isi iau CLS de 95 mii euroi ca dupa aia sa isi ia Logan si sa zica ca prefera sa mearga cu el decat cu mercedesu' ... caz real, dar daca citeste si el pe aici voi nu ma cunoasteti )
          2. fraza: [grassu: sunt in asentimentul tau cu portocaliu, la fel si cu roz'ul (si stiu ca io dat prin cap la norby sa o faca roz... eu desenam bomboanele) ... sa nu mai vorbim ca spatele l-am vazut si prin arad la o gramada, si ... ce sa mai vorbim, e clasica masina deja
          sorry norby... luna viitoare bag-o la modificat ca deja e ... veche ... te ajutam noi numa vino cu ea la intalnire (evol e primul cu spray-ul in mana, iar indicatiile le da tavi)
          in alta ordine de idei asteptam sa se faca vreme buna sa ne pozam fataurile la tine in paintbrush] era o observatie la ce zicea grassu cu unicitatea si s-a vrut a fi o gluma.
          imi pare rau daca am fost prea evaziv si nu a-ti inteles gluma. scuze daca te-ai simtit jignit.

          PS chiar daca nu mi-ar place ce ai facut la masina as fi tembel sa nu apreciez efortul tau atat financiar cat si al muncii prestate. si asta e valabil pentru oricine.

          sorin, imi pare rau dar trebuie sa dau exemplu discutiile noastre pentru ca toata lumea sa inteleaga. eu cu sorin in cel putin jumatate din discutiile noastre ne contrazicem. nu conteaza pe ce problema. si in general fiecare isi sustine ideea pana in panzele albe. si stiti cum se termina fiecare "contradictie" ? prin trecerea la o alta
          si stiti de ce nu ne suparam unul pe celalalt ?
          pentru ca intelegem ca fiecare gandeste in felul lui: subiectiv, si ca fiecare ia decizia pe care o considera el mai buna. dar in acelasi timp putem sa acceptam un sfat sau o idee de la celalalt.
          apropo' sorin: cate grade arata masina ta azi dimineata, ca am uitat sa te intreb
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • si mie imi pare rau ca am inteles gresit. sunt Blond tre sa ma intelegi )
            sigpic

            Comment


            • ma bucur ca sa lamurit problema,si ca nu a iesit scandal,din niste neintelegeri
              sigpic

              Comment


              • ce tare e ala cu war is not an answer )

                la 14:30 intalnire LoganClub arad. eu unu o sa fiu prezent
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ar55ham View Post
                  ce tare e ala cu war is not an answer )

                  la 14:30 intalnire LoganClub arad. eu unu o sa fiu prezent
                  Sal , am sa vin si eu . 14.30 parcare patinoar!http://www.loganclub.ro/forum/images/smiley/wave.gif
                  sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                  Comment


                  • ne vedem pe acolo la 14:30

                    Pentru cei noi : daca coborati in parcarea de la activ sa nu va speriati pt primadata ca nu vedeti pe nimeni acolo, luati`o la dreapta si mergeti spre patinoar si acolo o sa fim toti !
                    sigpic

                    Comment


                    • O sa fiu si eu prezent ... azi se tine nu? (azi fiind sambata, 1.03.'08)

                      Comment


                      • L.E.Ploua ... nu mai vin.

                        Comment


                        • nu trebuie sa stam neaparat afara, putem sa mergem la un suc undeva...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Evolution View Post
                            nu trebuie sa stam neaparat afara, putem sa mergem la un suc undeva...
                            bine zici;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Sorin te doare capu dupa intalnirea asta sau nu ? )
                              sigpic

                              Comment


                              • Urata vreme!!
                                Azi m-am prezentat la a V-a intalnire a loganistilor din Arad singur. Am crezut ca am gresit ora, dar nu!! era 14:40, adica intarziasem 10 minute... Am facut o poza, si dau sa plec. Aproape de iesirea din parcare dau de AR_18_MOS si de Rouge de Feu. Ne intoarcem in parcare, si nici nu cobor bine din masina ca se vede in departare Evolution (aterizat direct din dormitor). Dupa cateva minute apare si grassu.

                                Incepem sa vorbim, facem comparatie intre noul sistem audio a lui Evolution si vibratorul sistem audio a lui grassu. Dupa momentele de auditie si cu capetele varza, s-a oprit si ploaia.

                                Dupa vreo 45 de minute in sfarsit apare si ar55ham, cu de acum celebra lui masina, adus de .... soferul personal!
                                Masina este frumusica, dar mai e de lucru la ea si asteptam sa o finalizeze. Totusi eu personal zic ca se putea si mai bine, cel putzin la capitolul vopsea. Din pacate masina chiar daca este cameleon e plina de norisori. Totusi daca o vezi in trafic si ochiul este al unui neavizat e posibil ca acest aspect sa treaca neobservat. Sa o folosesti sanatos, si fara evenimente!
                                Attached Files
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google