LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si acum am aflat si eu cine e becudani....
    si de fapt ne cunosteam de cativa ani. bine ai venit printre noi.
    intradevar frumoase poze.
    wizard: mie nici acum nu mi s-a uscat geaca. si de abia acum am ajuns acasa
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Originally posted by bubu_vasile View Post
      Si acum am aflat si eu cine e becudani....
      si de fapt ne cunosteam de cativa ani. bine ai venit printre noi.
      intradevar frumoase poze.
      wizard: mie nici acum nu mi s-a uscat geaca. si de abia acum am ajuns acasa
      da bubu si a mea ii inca pe calorifer,sper sa se fi uscat nu am mai cautat la ea....a da si am si dat pe gat niste pastile anti-raceala pentru orice eventualitate
      sigpic

      Comment



      • si eu care numa ce am scapat de o raceala.
        una peste alta m-am simtit bine la intalnire. sper ca si voi la fel
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Da a fost ok .sa speram ca o fi vreme mai faina data viitoare.care la mine e peste 2 sapt. ,caci sambata viitoare o sa fiu in Bucuresti la 4 Tuning Days la expozitie cu masina.
          sigpic

          Comment


          • AR 55 HAM sa ne reprezinti cu cinste,de fapt ai si cu ce , bafta multa si daca vrei sa faci inelele aeratoare argintii sau aurii cautama pe id de yahoo becudani,si pentru bubu si ceilalti toate cele bune , si sa vina vremea bunaaaa...
            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

            Comment


            • @wizard24, tu ai pleoape pe faruri?
              De unde le-ai cumparat, si cu cat?
              Montajul l-ai facut tu?

              Comment


              • Si mie acuma mi-or terminat cei de la Tuning pleoapele din fibra maine le vopsesc. AR-18-MOS ,te intereseaza niste pleoape? Apeleaza la hot tuning.
                sigpic

                Comment


                • Rog insistent membrii LCArad care doresc sa poarte discutii aiurea (care nu tin de impresii de la intalniri sau nu au legatura cu asta) sa nu mai polueze topicul de INTALNIRI!!!!
                  Daca doriti sa discutati liber ce va trece prin cap, va rog sa o faceti aici..


                  Multumesc pentru intelegere!
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • Buna. Sunteti invitati la intalnirea din vestul tarii cum zice @crististreulea vedeti va organizati si voi si vedeti ce si cum mai multe detalii => http://www.loganclub.ro/forum/intaln...mai-t3001.html
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • Originally posted by sorinj View Post
                      Rog insistent membrii LCArad care doresc sa poarte discutii aiurea (care nu tin de impresii de la intalniri sau nu au legatura cu asta) sa nu mai polueze topicul de INTALNIRI!!!!
                      Daca doriti sa discutati liber ce va trece prin cap, va rog sa o faceti aici..


                      Multumesc pentru intelegere!
                      adica impresii ?Eu doar am continuat sa raspund ce a scris altcineva.scuzati de deranj.
                      sigpic

                      Comment


                      • Gata ... opriti-va inainte de a se inflama iara toata chestiunea.

                        1. majoritatea oraselor si-au deschis thread-uri pentru alte discutii libere. uitati-va si la tm, deci mi se pare normal sa facem separat discutiile pentru a putea fi mai usor de urmarit ce te intereseaza.

                        2. sorin mi-a luat-o inainte cu deschiderea acelui thread, dar asta nu e o problema. totusi putea fi putin mai explicit vis a vis de explicatiile pentru care a deschis thread-ul si mai ingaduitor (cel putin la inceput) cu toti ceilalti. De asemenea il rog sa fie mai putin critic. Sunt multi cei care nu te cunosc inca suficient de bine pentru a intelege modul tau de exprimare si de a fi. Dupa ce o sa te cunoasca o sa fie ok. Dar acum ....

                        3. norby: nu o mai lua persoal. afirmatiile facute nu se refera strict la tine, ci la toti membrii. intelege ca ne bucuram sa te avem printre noi la fel ca si pe restul membrilor sau loganistilor si nimeni nu face misto de tine sau ii e ciuda pe tine sau iti vrea raul (doamne fereste). aceasta afirmatie e valabila si pentru tavi. ideea e de a avea un forum usor de urmarit, iar posturile trebuie sa fie la "obiectul" dezbatut de thread-ul respectiv.

                        4. "regulile" nu le fac eu, sorin, wizard, grasu, tavi, sau oricare altcineva. regulile sunt facute de altii (admin si moderatori) si trebuie respectate de catre noi toti. si mie mi s-au facut anumite observatii de catre membrii mai vechi si le iau ca atare si nu ca un "atac" personal.

                        5. consideram "dezbaterea" inchisa ? Am inteles toti despre ce e vorba si ce si unde sa scriem ? Avem momentan pe forum la sectiunea Arad urmatoarele thread-uri:
                        a) LoganClub Arad - aici se discuta doar pe tema intalnirilor: unde cum cand cine si desigur impresii DESPRE INTALNIRI
                        b) Ce Se Mai Intampla Prin Arad - se discuta despre evenimente (accidente, adunari, deschideri de cluburi sau discoteci, targuri, intr-un cuvant "evenimente")
                        c) Nici o zi fara o groapa in Arad - discutii despre drumurile si parcarile noastre
                        d) Discutii generale intre membrii LCArad - discutii despre orice vreti voi in limita regulamentului si a bunului simt

                        Daca considerati vreun subiect "neacoperit" puteti propune sau deschide un nou thread in conditiile regulamentului acestui forum.
                        Cam asta e tot. Acum deschidem discutiile (sau le continuam) acolo unde e cazul. Sper sa nu se supere nimeni.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Vad ca se incinge atmosfera pe aici. Mai bine va destindeti si veniti la intalnire la noi in Timisoara. Avand in vedere ca este meciul de fotbal, nu ne mai intalnim la stadion, ci direct la rompetrol unde mergem de obicei. Daca timpul ne va permite, cine stie, poate mergem si undeva in aer liber...vedem. Oricum intalnirea are loc la ora 17:00. Astept raspunsuri.
                          sigpic

                          Comment


                          • Din pacate eu trebuie sa spun "pas" de data aceasta fiindca maine plec la Voineasa si stau acolo tot weekend-ul.


                            Stima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Deci daca se tine si vine cineva la intalnirea de sambata la noi la arad eu 80% o sa fiu prezent,dar daca se tine la timisoara acolo nu o sa fiu prezent,nu de alta dar pentru deplasarea la timisoara nu o sa am timp!Deci...alte raspunsuri privind intalnirea de sambata?
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu spun ca intalnirea din Arad trebuie sa se tina, sambata la 14:30 in acelasi loc. Eventual doritorii de excursie catre Timisoara se pot deplasa ulterior avand timp pana la 17:00 sa parcurga drumul dus intors...
                                Dar @mareom, daca tot nu aveti loc de intalnire in Timisoara, de ce nu veniti voi la Arad, ca parcarea noastra inca e libera (ca nu a inceput inca sezonul de pescuit pe Mures).
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google