LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea se face ca de obicei SAMBATA ORA 14.30 la locul deja obisnuit
    iar intalnirea comuna e bine cum a propus streulea: 29 martie, ora ramane sa o stabilim cu totii
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Pozele de azi ... ?

      Comment


      • Iata si pozele de azi.
        Pe langa deja binecunoscuta prezenta foto, azi a aparut ceva in plus... coana biciclista care ne-a admirat in timpul strigarii catalogului.
        In rest o zi plina de soare, caldura mare cca.17-18 grade, absente marcante (din cauza meciului de fotbal), lume grabita, si... lipsa ploaie (parca ploaia o aducea ar55ham - dar cum el nu a fost, stropii nu au gasit drumul pana la parcare).
        Attached Files
        Last edited by sorinj; 15 March 2008, 20:27.
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Super tari pozele , frumoasa zi , si sincer imi pare rau ca nu am aparut in poza ,dar mai sunt si alte intalniri
          :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

          Comment


          • Nu te necaji @becudani, ca pentru tine am refacut (e adevarat - mai grosolan) catalogul cu prezenta...
            Attached Files
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Degeaba ...e un adevarat artist sorinj ...merita tot respectul !

              Comment


              • Intradevar adevarat artist si multumesc acum deja ma simt mai bine
                :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                Comment


                • Lasa ca ne mai intalnim noi sorin ... eu am avut cea mai murdara masina si taman pe mine m-ai luat in "prim plan" ....
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • La ultima noastra intalnire in TM ne-am gandit cum sa facem cu intalnirea comuna. Va propunem ca loc de intalnire Sannicolau Mare (la pista iar apoi putem merge ori la un bar ori la un restaurant, depinde). Distanta este aproximativ egala din Timisoara sau din Arad. Nu este obligatoriu pentru nimeni sa "se dea" dar cine vrea este liber sa o faca. Data ar fi 29.03, ora ramane sa o alegem impreuna. Am facut propunerea din timp ca sa aveti timp de gandire si astept raspuns. Numai bine!
                    sigpic

                    Comment


                    • Mareom: eu sunt de acord si cu mersul la sannicolau. Dar am si eu o "conditie" desi nu e prea frumos si politicos spus "conditie". Dat fiind faptul ca noi (cel putin cativa din noi) v-am onorat cu prezenta la intalnirile din TM de cateva ori, o sa va rog si pe voi sa faceti acelasi lucru in viitorul apropiat. Sa vedeti si voi cum e pe la Arad la locul de intalnire (promitem sa nu va bagam prin sapaturile orasului) si putem merge apoi la un suc sau la o plimbare.
                      ce ziceti ?

                      PS rog aradenii sa incerce sa nu isi programeze nimic pe ziua respectiva si sa mergem cat mai multi. Aviz celor cu "servici" sambata (stiu ei care). Concedii medicale, bilete de voie. Idem si pentru cei cu familie (asta era autocritica).

                      Avand in vedere ca facem o ora pana acolo (aprox. la mers in coloana fara nebunii pe drum) eu as propune ca ora de intalnire 15.30 (la sannicolau). Asta ca sa nu fim "stransi cu usa" de timp acolo.
                      Urmeaza propuneri, sugestii, reclamatii ....

                      PS2 nu stiu cati ne vom strange, dar si daca suntem 2, unu din Arad si unu din Timisoara, tot intalnire comuna se cheama
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Eu ma bag pentru 29.03
                        :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                        Comment


                        • Foarte important sa vada si timisorenii locul nostru de intalnire. Nu e cu rautate spus, dar e ceva diferenta, plus (dafapt asta e mai important) ca facem o treaba super faina. Se pot face multe treburi acolo fara sa te deranjeze cineva.
                          Deci, subscriu la Bubu.

                          Comment


                          • 29.03 sanicolau
                            sigpic

                            Comment


                            • Hai sa facem o "lista" din aradeni:
                              1. bubu_vasile
                              2. becudani
                              3. octavian
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Sorinj n-am venit la intalnire ca am fost la 4 tuning days Buc.
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google