LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Putin inainte de sannicolau ... noi cred ca trecusem cu vreo 10 min inainte pe acolo si ii asteptam la intrare in sannicolau cand am primit telefonul si ne-am intors dupa ei (sau spre ei). mare lucru nu am putut face. putin sprijin moral si cautari dupa lucruri personale imprastiate prin iarba, crengi si resturi de masina.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Dar de curiozitate, csebalyn cam cu ce viteza a abordat acea curba? A franat in curba ... cum naiba a reusit asemenea "performanta"?

      Comment


      • Filmare accident Seba (csebalyn)

        sigpic
        ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

        Comment


        • De mi`as lua banii de la casco pe ea ....JUR ca nu mi`as mai lua dacie !!

          Comment


          • Pai de ce nu Dacie?Uite ca in dacia asta el a scapat teafar si nevatamat!!!
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • Si sincer ROAD, nu credeam ca stalpii aia mai sunt intregi. nici macar torsionati nu erau. daca se intampla cea mai mica chestie la stalpi, avand in vedere ce inalt e seba sigur se lasa cu rani mai nasoale.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Asa e! Dar uite ca a resistat si Seba a scapat ca printro minune.

                PS: sa stii ca am vazut multe accidente in care au fost implicate masini LOGAN si in cele mai multe cazuri pasagerii au scapat teferi.
                so......eu zic ca e o masina destul de sigura!
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • Grassu no offence dar ai o gandire bolnava , totusi loganu la pretul lui are si cel mai pun raport pret/stele euroncap ...

                  sigpic

                  Comment


                  • Nu incepeti discutiile aici cu prostii din astea ca dau avertismente ... aveti alte threaduri :p
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Gata bubulinule roger that... oricum bine ca seba e ok...

                      sigpic

                      Comment


                      • Seba pe patu de spital : urmatoarea masina va fi prestige
                        sigpic

                        Comment


                        • Insanatosire grabnica din partea LoganCLUB IASI!

                          Cu respect pt loganistii din ARAD

                          Comment


                          • Noi cei din Iasi,LOGAN CLUB IASI,iti uram sa te pui pe picioare cit mai repede si sa ne prezinti noul prestige.

                            Multa sanatate si te asteptam pe forum cit mai repede.
                            Ambition 1,5 DCI Sedan

                            Comment


                            • Multe pareri de rau pt cele intamplate seba....azi la intalnire cand mi-au zis baietii ce au vazut pe forum...am dat putin inapoi...MA bucur ca ai iesit teafar...sper sa nu fie nici o problema cu coloana...in rest asteptam noul Prestige...
                              daca ai spus asa ceva inseamna ca stai bine cu moralul..ceea ce e bine....
                              Din iasi iti transmitem multa sanatate...

                              PS...sorry de "offtopic baieti...poate ca ar trebuii mutat in alt thread
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Eu sincer am vazut multe accidente cu logane si chevrolete kalos ...si am ramas ingrozit aproape de fiecare data ....chiar pe drumul arad-tm ...la vreo 5 km de intrarea in arad am vazut un logan care s`a lovit cu un ford fiesta ...conducatorul loganului era intins pe marginea soselei ...decedat evident.

                                P.S. Pentru cei din Iasi ...csebalyn e din timisoara ...nu arad.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google