LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine ca Seba e ok, m-am cutremurat cand am auzit ce s-a intamplat.

    PS: cine a filmat? Si cine spunea de mine ca tot timpul am ceva de spus...?
    PPS: Seba a fost colegu' meu de banca la scoala, trebuia sa privesc clipu' si sa tac?
    Last edited by Octavian; 31 March 2008, 10:14.

    Comment


    • Si filmul se simbata de la intilnirea comuna LoganClub Arad/Timisoara
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Grassu: s-a postat si aici pentru ca intr-un fel am fost si noi "implicati" prin intalnirea comuna pe care am avut-o. am ajuns si noi pe la locul accidentului, dar tarziu pentru ca noi eram deja la sannicolau cand s-a produs incidentul si pe urma ne-am intors.

          PS de filmat au filmat multi, chiar foarte multi si multi au facut poze, iar de zis cine mai stie cine ce a zis pe acolo ca adevarul e ca era cam haos. toata lumea demonta masina, cauta obiecte personale prin crengi, iarba, etc, unii dadeau explicatii la politie (apropo' aici de la 140 la ora s-a ajuns la 100 la ora- pana la urma cat s-a declarat), deci fiecare avea alti pitici pe creier. apropo boris, voi a-ti dus bateria acolo s-au a zburat din masina ?

          LE: streulea: cu cauciucurile cum a ramas pana la urma ? le-ati dat jos ?
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Bubu cum sa duca ei bateria acolo ? Acolo a zburat din impact
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • Norby faina filmarea la fel si aceeasi stima pentru streulea si membri din timisoara
              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

              Comment


              • Mersi becudani .
                As avea o idee buna pentru urmatoarea intalnire Logan CLub Arad.sa venim la mine sa facem un gratar,si dupa aceea sa facem un concurs de pescuit pe cine intereseaza,la Pensiunea Maria de la Bodrog.(ideea lu becudani cu pescuitu )
                sigpic

                Comment


                • Loc este la mine,iarba verde,ce sa zic...ar fi fain..sa fie vreme faina
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Este si in spate loc )
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Ce idee buna Norby, poate venim toti pe la tine
                      sigpic

                      Comment


                      • Haideti.Oricand sunteti binevenitinuma sa stiu dinainte.Weekendul asta sau peste 2 saptamani.
                        sigpic

                        Comment


                        • Beton ideea, mai ales aia cu pescuitu .....
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • O sa ma duc si la pensiune imediat sa fac o poza si o filmare pana acolo..
                            sigpic

                            Comment


                            • Si bineinteles se poate dormi la mine daca cineva doreste sa bea bere,si nu numa.Sambata seara este si Discoteca in satul vecin muzica de tot felu.Dar cine vrea sa doarma la mine sa aduca sac de dormit ca nu am atatea paturi) loc este destul pentru multa lume.asa ca ..ce ziceti?
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google