LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • cu sincere pareri de rau va anunt ca astazi am luat TEAPA. mai concret am fost anuntati de la scarbici (servici pentru unii) ca vom avea vacanta intre 25 aprilie si 5 mai. problema este ca va trebui sa lucram toate sambetele de acum inainte pentru a recupera zilele alea. si cum programul de lucru este intre 8-17 cred ca va dati seama ce spun.

    pentru a nu perturba totusi intalnirea comuna de saptamana viitoare o sa vad eu cum reusesc sa plec de la lucru si sa ma prezint la intalnire, dar pentru sambata asta si cea de dupa intalnirea comuna nu pot face nimic.

    totusi nu vreau ca asta sa va impiedice pe voi sa va intalniti, deci vreau sa vad o lista pentru sambata.
    din nefericire acum sambata vom avea aniversarea cu numarul 10 si chiar mi-as fi dorit sa fiu alaturi de voi.
    si ca sa continui lista cu probleme nici sorinj nu va veni (ne-a anuntat de saptamana trecuta) fiind plecat in Italia.
    bun ... acum ma retrag putin de pe aici ca sa pot injura in voie. scuze
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Aloooo nu disperati putem sa ne intalnim si duminica daca vreti sa fim toti la intalnirea aniversara caci asa ar fi frumos , sau ma car cei mai fideli
      :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

      Comment


      • Avand in vedere ca se apropie data limita pentru inscriere revin din nou cu o invitatie la Baile Felix in data de 17.05.08 Detalii despre cazare si inscrieri le gasiti pe urmatorul Link ==> http://www.loganclub.ro/forum/intaln...mai-t3001.html

        Va asteptam.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Bubule esti educator ? Sau lucri in invatamint etc bla bla deci sa inteleg ca vom amina intilnirea de sapt viitoare noi timisoreni la voi in oras daca tu nu participi....
          sigpic

          Comment


          • Se pare ca sambata asta nu se va putea tine intalnirea la Locul obisnuit, adica parcarea de jos de la patinuar, pentru ca s-au parcat aia de la Tuborg Green Party cum cobori sa mergi in dreapta......... Deci trebuie venit cu o idee...
            Attached Files
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Nu se amana nimic. nu sunt educator, dar .... mai bine tac ca imi iau warn de la careva pentru ce zic. asta e ... intalnirea comuna ramane asa cum am stabilit. (de fapt mai avem de stabilit ora).

              becudani: s-a mai propus intalniri duminica, dar au fost si mai multi cei care nu au putut duminica. Acum, daca duminica asta pot mai multi decat de obicei (sau poate chiar toti) eu iti dai seama ca m-as bucura, dar nu pot sa mut eu intalnirea pe duminica pentru ca nu pot io veni. Intelegi ? E absurd ca pentru un om sa trebuiasca toti sa isi schimbe programul. asta era ideea

              LE: am observat ca postase 77PAG inaintea mea. asta nu am stiut. oare cat or sa stea aia pe acolo ???
              si ce naiba au instalat ?
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Eu unu nu mai vin la intilnire daca nu vi si tu
                sigpic

                Comment


                • Or pus si ei un cort acolo,dar in cealalta parcare nu e nimeni din cate stiu,in parcarea unde stam noi!!
                  iar de trecut ar trebui sa ne lase sa trecem,pe acolo sa mergem la locul nostru :P
                  sigpic

                  Comment


                  • Or instalat ceva corturi,etc..club..muzica house..se tine vineri seara si sambata seara...deci va dati seama ce o fi sambata acolo...nu stiu daca o sa avem loc...Bubule imi pare rau ca nu poti veni sincer,si haideti sa propunem ziua si ora pt.urmatoarea intalnire si bineinteles locu...eu zic ca e bine tot asa...sau am putea face si mai spre seara..cum vreti...locul? Nush....
                    sigpic

                    Comment


                    • Am putea face intalnirea acolo cum cobori podul decebal imediat in dreapta , in jos spre terenurile de tenis.......
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • @AR77PAG: E o idee buna sa mutam acolo unde zici tu locul de intalnire, cel putin saptamana asta pana trece nebunia cu Tuborg Green Party...

                        @bubu: Ce se aude cu autocolantele ?? Sunt sanse sa le primim pe sambata au ba ???

                        Eu sunt de acord si cu mutarea intalnirii pe duminica, oricum eu weekend-ul acesta sunt in mare masura liber... Urmeaza sa vedem cum ne putem intelege...



                        MAVERICK OUT !
                        sigpic

                        Comment


                        • Salut baieti!
                          Imi spuneti si mie va rog o spalatorie k lumea din Arad dar sa fie si accesibila?
                          Nu stiti cam cat ar fi interior exterior la o spalatorie decenta?

                          Comment


                          • Atunci cum ramane prieteni ? O facem duminica dupa ce se linistesc lucrurile ? Daca sunteti de acord propuneti o ora si vedem unde mergem. poate se strang aia cu cortu pana atunci sau se face unde a propus 77PAG ?
                            azi cand am venit de la lucru am intrat pe la cortu lu aia si nu se putea trece de ei desi intradevar cealalta parcare (a noastra) era libera. am intrebat pe unul cat ii tine si mi-a raspuns ca duminica pleaca. s-ar putea daca stabilim intalnirea dupa amiaza sa intram la locul nostru obisnuit. oricum vom studia problema.
                            astept opiniile si parerile voastre. cat mai urgent.
                            Red_Alin: nu prea am ce sfat sa iti dau. singura spalatorie care m-a multumit cat de cat e aia din Aradul nou, cea de lux. Eu am platit acolo 28 de lei interior + exterior. Iti spala exteriorul in 2 faze: 1 cu jet de apa si sampon "la mana" exact ca si la alte spalatorii dupa care o baga la perii. interiorul e unul obisnuit cu aspirat, sters, spalat, etc.
                            In rest am spalat-o si in micalaca si in vlaicu si la ambele a fost la fel (adica cu urme pe ea, multe "dare", si urme pe geamuri si nu numai. mai multe nu am ce sa iti spun.
                            in schimb te asteptam pe la intalniri daca vrei.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Mersi Bubu si promit ca voi veni cu proxima ocazie,dar duminica nu pot sa vin pt. ca nu sunt acasa!!!

                              Comment


                              • Eu propun sa o facem duminica la aceeasi ora (14:30) si la locul obisnuit.


                                @Red_Alin: Poti sa incerci si la Leodor, in Micalaca, langa reprezentanta Ford parca (spalatoria e pe partea dreapta cum vii dinspre Vladimirescu si pe langa spalatorie are si vulcanizare si echilibrari... nu ai cum sa o ratezi. Eu acolo spal masina de obicei int/ext si pana acuma sunt multumit de ei.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google