LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @MAVERICK_SS daca acolo ai spalat si ultima data masina,cand am fost la sinicolau' i clar)



    Apropo de autocolante , am vb cu streulea si mia spus ca trebuiau sa fie gata ieri , din pacate nu le-a terminat cine trebuia sa le faca, mai multe nu stiu!
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • Deci hai sa ne hotaram atunci.o facem in parcarea aia atunci cum cobori podu la dreapta?Sa fie de data asta Duminica atuncia,dar mie mi-e tot una.
      sigpic

      Comment


      • Ramane atunci duminica la 14.30. initial vom merge la locul obisnuit la parcarea de langa patinoar. Daca nu vom reusi sa trecem de franzelele alea atunci ne vom muta la locatia pe care a propus-o ar77pag.
        e bine asa ?
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Mie imi comvine duminica la 14.30 ca nar avea farmec intalnirea fara organizator , si la a 10 editie aniversara
          :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

          Comment


          • @bubu : E foarte bine duminica. Ramane asa.

            @AR77PAG : Cand am venit la Sannicolau am spalat eu masina, nu am mai ajuns la ei sa o spele.
            sigpic

            Comment


            • Imi pare rau ca tot eu sunt cel care vin cu vestile nasoale, dar stikurile nu ajung decat saptamana viitoare. am vorbit cu streulea si au fost gata abia azi dar nu a reusit sa ajunga sa le ia. oricum nu cred ca mai ajungeau la noi in timp util.
              asta e. si saptaman viitoare e o intalnire. si una comuna. poate ne sticuim impreuna cu timisorenii.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Nu vin duminica la intalnire. Numai bine.

                Comment


                • Se pare ca nici eu nu reusesc sa ajung la intalnire duminica,iar am o deplasare si chiar duminica cade
                  asta e,mai o-r fi ele intalniri
                  sigpic

                  Comment


                  • Deci ... maine 6.04 e intalnire ... ?

                    Comment


                    • Da .... maine la 14.30 la locul obisnuit. iar daca nu putem ajunge la el, ne mutam cu una mai incolo adica la terenurile de tenis (cum cobori podul in dreapta inainte de patinoar)
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • a mai trecut una

                        Si a trecut si a 10-a intalnire. cu ploaie, cu cortul lu' aia verzi care ne-a impiedicat sa ajungem la locul nostru de intalnire, si cu o iesire la un suc si o prajitura ca niste soferi cuminti ce suntem.

                        prezenti au fost bubu, norby, gaby, evol, becudani, maverick.
                        deocamdata o poza, restul dupa prelucrari
                        Attached Files
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Beton (un pic de resize nu strica).
                          Bubule sa sti ca m-ai suparat, chiar nu credeam ca ai asemenea parere despre mine

                          Comment


                          • A fost fain.asteptam si restu pozelor
                            sigpic

                            Comment


                            • Octavian tu nu mergi la intilniri ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by boris View Post
                                Octavian tu nu mergi la intilniri ?
                                Fiecare cum poate.nu este nimeni obligat sa vina.numa la cate posturi are nu stiu de ce nu are timp.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google