LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand apar pozele?
    Last edited by Norby89; 6 April 2008, 22:20.
    sigpic

    Comment


    • E o perioada cam nasoala la mine da' sper sa treaca mai repede (probabil cu schimbarea postului de lucru) + ca din cand in cand ma mai duc si eu pe acasa la Bocsa.

      Deci ce vreau sa spun, daca nu pot ajunge la intalniri asta nu inseamna ca sunt outsider. Sau e vreo regula noua si eu n-o stiu.
      Sorry, asta este.

      Comment


      • Norby: ca sa nu ma mai repet citeste ce am scris pe threadul de intalniri generale.

        octavian: la care dintre cele 2 pareri ale mele te referi ? Pentru ca eu am 2 pareri una legata de userul tau si alta de tine. daca vrei sa imi spui ceva sau daca vrei sa iti spun eu ceva da-mi un pm. am mai avut o discutie apropiata de tema asta zilele trecute asa ca sunt antrenat

        nimeni nu e outsider si nu tin minte vreo regula care sa oblige pe cineva sa aibe un numar de participari la intalniri sau mai stiu eu ce. fiecare vine cand poate si cand are chef.
        de aceea nici nu mai fac lista pentru intalniri.

        si cam atat despre subiectul asta.
        norby: am incheiat discutiile astea ?
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Dada.dar asa ziceam si eu ca tine. gata prea mult offtopic...subject closed.....pozele cand apar?
          sigpic

          Comment


          • AM o rugaminte sau mai bine zis o oferta pentru organizatorul de intalniri.. respectiv pentru fiecare persoana in parte. Organizatorul de intalniri daca doreste sa comande mai multe bucati de Stickere pentru mai multe persoane.. sau daca doreste cineva sa isi comande. Pretul unui Sticker este de 4 lei/Set adica LOGAN + CLUB + www.loganclub.ro - adresa de web poate fi de diferite dimensiuni adica de 15 cm 20 cm si respectiv 25 de cm. Ma gasiti la telefon : 0743028440 Maine o sa trimit coletele asa ca va rog.. sa ma contactati cat de repede.


            Cu respect Sticker Man
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Din cate stiu eu deja am primit stickere de la prietenii nostri din Timisoara...acuma nush...vorbeste cu Bubu cand vine ca e plecat si nu o intrat pe forum de 2 zile.
              sigpic

              Comment


              • Da ) a facut crististreulea stickere a tras pielea jos de pe voi)) hai ca glumesc:P
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • Am revenit. hai sa vorbim de intalnirea de saptamana asta.
                  eu dupa cum stiti lucrez toate sambetele luna asta pana la ora 16, deci raman cele doua posibilitati de saptamana trecuta:
                  1. va intalniti tot sambata la 14.30 la locul obisnuit
                  2. ne intalnim ca si saptamana trecuta duminica la aceeasi ora.
                  si acum ca si in alte randuri astept parerile si sugestiile voastre vis a vis de intalnire.
                  din cate am inteles Norby este plecat iar becudani lucreaza sambata (totusi daca va intalniti cred ca poate trage o fuga pana la voi )
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Update: Nu mai plec la Cluj.deci mi-e tot una cand faceti.ori Sambata mai dupa 16:00 , ori Duminica la 14:00 ,mi-e tot una.haideti fratilor sa ne decidem
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne-ai induiosat pana la lacrimi norby .... sa nu mai pleci tu la Cluj pentru noi ???
                      of of .... mai mai ....

                      haideti zice-ti cand e intalnirea
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Eu sunt pentru duminica deoarece sambata lucrez
                        :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                        Comment


                        • Bubu ,pozele de Duminica cand apar?
                          vad ca o fi Duminica.......haideti lume mai propuneti....ori Sambata mai spre seara,ori mai bine Duminica.la 14:30 ?
                          Last edited by Norby89; 10 April 2008, 15:33.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sper sa reusesc sa le trimit azi la sorinj sa le faca o mica prelucrare (intr-adevar sunt la marimea originala fara resize de aia nu le-am pus pe toate - sorry tavi ) si posibil diseara sa apara. nu am mai putut sa i le trimit pana acum. asta e.
                            ps: rugati-va sa nu ploaie la intalnire sa putem pune stikerele pe masina (mai uitati-va si voi pe site-uri la vreme)
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Eu propun duminica la 14:30.


                              Stima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Alte pareri ? Haideti mai ziceti pana maine. si maine o sa postam ziua si ora.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google