LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Octavian___28 View Post
    1 Mai - cu mici si bere
    de 1 mai cred ca , cam toti avem program deja
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • Sunt convins, tocmai de asta, sa nu respectati programul!

      Comment


      • Originally posted by grassu View Post
        Bubule ...te inseli ...vroiam sa stiu doar numarul masinilor venite de la timisoara. Atata tot. Si daca e pana acolo ....in clubul lor sunt mai multi decat suntem noi ...asa ca ...tot n`ai dreptate !
        da grassu am gresit eu. nu are nici o legatura cu discutiile noastre de la intalniri. si daca tot am gresit trebuie sa recunosc toate erorile: si ca timisoara are mai multi locuitori, si ca au mai multe gropi, si ca ei au avut mai multe accidente, si ca o luam pe discutii de copii tembeli (alea in care fiecare zice ceva de genul "ala e mai tare decat ....")
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Vis a vis de intalnirea aia la Lugoj mai trebuie sa discutam destule despre asta.
          pana atunci mai sunt cateva "repere" cum ar fi Sfintele Pasti, 1 mai, 17 mai si poate inca o intalnire comuna Arad - Timisoara.
          adevarul e ca nu poti sa "fugi" la foarte multe evenimente sau deplasari in timp foarte scurt si de aceea e bine sa le organizezi si sa le programezi din timp.

          PS ar77pag: tu pe unde ai umblat sambata ? Credeam ca o sa vii pe la intalnire. Si oricum trebuie sa iti vedem carnetul inainte de urmatoarea intalnire comuna
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Sambata nu am vrut sa vin , ca ma simteam penibil numa eu pe jos , ca am ceva prob la motor, , eu am propus 24 mai ca in 21 am examen, si sper ca o sa il iau din prima, :P
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Ar77pag: eu am facut o propunere de a lua lumea de acasa pentru intalnire. nu prea inteleg de ce sa te simti aiurea ca nu ai masina ...
              cat despre luatul carnetului pe 21 si deplasarea in 24 eu zic sa te mai gandesti. o sa ai nevoie de o acomodare cu masina inainte de a pleca la un drum destul de lung cu ea.
              oricum este o intalnire comuna pe vestul tarii in 17 la felix (tii minte ca am vorbit despre ea) si nu cred ca la o saptamana dupa o sa mai aibe careva dintre cei care merg acolo chef si timp sa mai faca inca o deplasare.
              probabil asta la Lugoj va fi undeva prin iunie
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Cum ne dam si noi seama cine apare prin poze?

                Comment


                • Ma intrebi pe mine

                  in poza cu masinile cred ca e clar...
                  primul rand:

                  -a 4-a poza de la stanga spre dreapta: maverick, un prieten de al lui bigman, MOS (cel cu camasa si ochelari de soare), becudani (loganboy in tricou alb si palarie a la JR), ultimul in dreapta BIGMAN-MAREOM (in rosu)
                  - a 5-a poza e cam la gramada deci ....

                  randul 2:
                  - poza 3 de la stanga: lau_swat, virtualmansorin, streulea
                  randul 4:
                  - poza 1: streulea, tm87kis, vali007
                  - poza 2: virtualmansorin, MOS, MOS jr

                  o sa revin cu completari, dar acum trebuie sa plec. mai intreaba si tu daca te grabesti ... mai lipseste diavolutu care nu mai am timp sa vad in care poza e
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Ok.
                    Merci...sa vad si eu cu cine avem d'aface pe aici.

                    Comment


                    • ) distanta mare tinere pasarel
                      sigpic

                      Comment


                      • Ce distanta mah?
                        Dezvolta un pic ideea...

                        Comment


                        • Salut baieti si sarbatori fericite la toti. nu mai sunt la curent cu noutatile. este ceva intalnire astazi? Si daca nu, cand ?
                          sigpic

                          Comment


                          • @Rouge de Feu : Sarbatori Fericite si tie, astazi nu este intalnire programata, urmatoarea nu stiu cand va fi, urmeaza sa stabilim saptamana viitoare.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sarbatori Fericite La Toata Lumea

                              @MAVERICK_SS; salut si mersi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Intalnirea va avea loc saptamana viitoare sambata la ora 14.30 (daca vor fi oameni prin Arad)
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google