LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "HRISTOS A INVIAT"

    frumoase pozele de la intalnirea comuna ce mult as fi vrut sa fiu si eu prezent,dar nui nimik altadata ;)
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

    Comment


    • Adevarat A Inviat!

      PS: cum il cheama pe baiatu' ala cu Solenza din Arad(cu muzicantii aia puternici) ?

      Comment


      • Originally posted by Octavian___28 View Post

        PS: cum il cheama pe baiatu' ala cu Solenza din Arad(cu muzicantii aia puternici) ?

        Norby si are magazin deschis pe Oituz nr. 7

        tel : 0724309799
        sigpic

        Comment


        • Iti cam place sa fii offtopic si sa vb.aiurea
          sigpic

          Comment


          • Apropo. nu facem intalnirea la 16.30 ? (acel 14.30 de mai sus e din obisnuinta)
            haideti ... astept pareri. trecem la ora de vara ? Sau ora 16.00 sau ramanem la clasicul 14.30 ?
            dati-va cu parerea si vedem cum facem. eu de abia ieri am aterizat prin arad, dar am fost atat de obosit ca nu am facut nimic ieri.
            si daca am inteles eu bine evenimentul ala are loc duminica de la ora 11 dimineata ? Oare va fi ocupata parcarea de sambata ? Si e vorba de aceeasi parcare sau cea de sus ?
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Din ultimele informatii (maverick) se pare ca iar avem niste corturi la locul de intalnire. deci ce facem ? La ce ora si unde ne intalnim ?
              putem face intalnirea duminica la ora 11 sau 12 la "eveniment" daca vreti. spune-ti doar ca sa stim ce facem.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Nu cred ca pot sa vin in niciuna din zile din week-endul asta ...

                Comment


                • Asta da parere
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Ar fi o idee OK sa ne intalnim duminica la tunning show...Asa "impuscam" 2 iepuri dintr-un foc...Si eu zic sa fie pe la 12 - 12:30 ca numai bine cam la acea ora ajung inapoi de la tara.
                    sigpic

                    Comment


                    • Parerea mea... e sa nu amestecam borcanele! Daca e intalnire LCArad atunci asa sa fie, daca vreti tuning show atunci amanati intalnirea pentru alta zi, sau la o alta ora. Cat despre locatie, poate fi stabilita in prima din cele 2 parcari. In ceea ce priveste ora eu propun 16:30.
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • Mai bine ar fi Sambata pentru mine la orice ora,sau daca nu Duminica la 14:30 .
                        sigpic

                        Comment


                        • Atunci facem asa:
                          INTALNIRE LOGAN CLUB ARAD SAMBATA (AZI) LA 16.30 LA LOCUL OBISNUIT (nu vom putea intra acolo, dar ne intalnim in parcarea mica- aia din fata)

                          duminica ne intalnim cu cei care vor la 14.30 tot acolo ca sa mergem la show-ul respectiv (in felul asta pot ajunge si mavericu si wizard care sunt plecati la tara, si norby, poate si altii)
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • @bubu: Stai linistit, ca in principiu ajung si astazi (vad eu ce si cum, dar sper sa ajung).
                            sigpic

                            Comment


                            • Deci intalnirea a trecut cu participare subtire (bubu maverick si sorinj) dar si cu atmosfera: DJ, skateri, bykeri, etc ...
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Si iata pozele...
                                Attached Files
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google