LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Pearl View Post
    E bestiala poza a doua! :) Imi place foarte mult!
    Intrebarea e: de unde a avut @grassu chipiu?
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Nu stiu .... Poate de la lucru
      dar stiu sigur ca a vrut sa ii smulga sirena de la saracu becu ... Asta de invidie si ca sa astupe gaura pe care o sa o lase coada de rechin... Pardon GPS-ul cand o sa il dea jos


      apropo' ... ce ziceti daca weekendul asta ne strangem si fugim pana la veverita pentru un drive-test in grup si pe rand ?
      le luam masinile, le sticuim cu sticul ala special a lu' maverick si apoi i le aducem inapoi in showroom
      Last edited by bubu_vasile; 16 September 2008, 10:38.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Sper sa nu ploua sambata ca sa ne distram un pic!

        Comment


        • Ce parere avetii, daca pe timp de iarna ne mutam locul de intalnire la un loc mai "calduros" ? Doar o parere, majoritatea decide
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • O sa ne intalnim tot acolo si pe timp de iarna. In schimb putem sa stam mai putin si apoi sa mergem undeva la un ceai si/sau o prajitura, dar sa gasim un loc primitor si calduros si neaparat aerisit (adica fara ceata aia de la fumul de tigara specifica majoritatii localurilor)
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Originally posted by AR77PAG View Post
              Ce parere avetii, daca pe timp de iarna ne mutam locul de intalnire la un loc mai "calduros" ? Doar o parere, majoritatea decide
              Sunt de acord si eu, ca urmare va propun niste locatii (sper sa nu fie prea exotice):
              - parcarea de la iesire pe dreapta din Tunis
              - platoul din dreptul acvariului din Valencia
              - faleza oceanului din sudul Lisabonei

              Propun sa se faca un poll, sa vedem unde doresc si ceilalti.


              In parcarea noastra va veni frigul, dar eu spun ca ne putem imbraca. Mai scotociti prin arhiva si veti vedea ca in februarie nu eram in pantaloni scurti.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • Tot acolo si apoi mergem la INGHETATA ))

                PS: sau dincolo la pizzerie, una medie e cam 10-12 lei si e destul de buna.

                Comment


                • K ... Deci ne vom intalni tot acolo si vedem ce facem "after" ... Exclus variantele lui sorin pentru ca ne bat nevestele (eu cel putin mi-o iau) ... Mi-e si frica sa fac poll.

                  si dat fiind faptul ca a venit toamna va trebui sa discutam (la intalnire) si o eventuala modificare (din nou) a orei de intalnire.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Eu din nou trebuie sa zic in principiu pas, deoarece masina e la tinichigiu (un nesimtit mi-a infundat destul de rau aripa fata stanga) si nu e sigur inca daca e gata pe sambata. Iar daca e totusi e gata sambata, va trebui sa plec in Ungaria cu ea in interes de serviciu
                    sigpic

                    Comment


                    • Masini ceva pe la voi sau sunt si de alte feluri de masini pe la voi?..... Succes in continuare ;)
                      Pazea ca vine AND-ul

                      Comment


                      • @andru_vs, daca te referi la faptul ca noi venim la intalnirile LCArad cu masini, raspunsul este: da. Daca te referi la faptul ca la intalniri mai participa si alte feluri de masinarii, raspunsul este: da. In fiecare sambata la ora intrunirii LCArad, trec pe deasupra capetelor noastre 2 avioane (uneori se intampla sa treaca doar unul, iar seara auzi la stiri motivul - a avut intarziere din cauza vreunui VIP).
                        Iti multumim pentru incurajari!
                        Pentru exemplificare:
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Merge careva azi la intalnire?:-/
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • Dupa o ora si jumatate de facut cuie am plecat de la meeting, iar dupa inca 15 minute a inceput o burnitza ca la carte.
                            @AR77PAG a revenit la o dragoste mai veche (Loganu') ca nu are "numere"? In buzunar...

                            Ca de obicei prezenta la a XXXII-a:
                            Attached Files
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • Eu n-am putut sa vin. La 17:00 am iesit de la lucru astazi ,si maik.Mea e plecata in Belgia cu masina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by sorinj View Post
                                ca nu are "numere"? In buzunar...
                                Te-ai gandit mult pana ai zis asta?
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google