LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu trebuie sa ma duc la scarbici sambata ... In functie de programul de lucru si de programarea ta la drive test o sa vad daca reusesc desi nu ma prea atrage symbolul alora. Dar vin cu voi daca pot. Cat despre cealalta intalnire din TM nu prea sunt la curent cu ea. De ce intalnirea "DACIA" ? Da-mi explicatiile pe PM sau pe celelalte threaduri nu aici te rog.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Originally posted by MAVERICK_SS View Post
      Am o propunere pentru sambata: Dupa intalnire propun sa mergem la un drive-test cu noul Renault Symbol. Am trimis un mail la Autoarena sa vad pana la ce ora se poate merge sambata si acum astept un raspuns...Poate avem noroc si castigam una din cele 5 masini puse in joc, daca efectuezi test drive-ul.
      Acum am sunat eu la Arena, si sambata se poate testa pana la 18, iar duminica pana la 13. Daca ne adunam la locul stabilit, cu intarzierea de rigoare nu prindem nici un test... Ca sa reusim sa ne plimbam toti pe rand dureaza o jumatate sau chiar o ora (si mai ai de completat hartiuta fara de care nu te sui in masina) deci ar trebui sa ne prezentam acolo la 4:30 - 5:00.
      Eu personal nu sunt curios, dar daca voi vreti neaparat mergem.
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • Atunci ar mai fi o varianta, desi nu stiu daca e cea mai potrivita: Sa ne adunam direct la Autoarena cei care doresc, astfel nu pierdem prea mult timp. E doar o propunere, desi daca stau sa ma gandesc bine, tot la locul obisnuit ar fi mai OK, asta pentru cei care nu urmaresc asa des forumul, sa nu cumva sa vina la intalnire si sa nu fie nimeni la patinoar

        In principiu, mai astept propuneri, recomandari.

        @Sorin: Multumesc pentru informare, se pare ca cei de la Autoarena nu au auzit de e-mail sau nu se obosesc sa imi raspunda la mailul trimis azi dimineata in care ceream info despre orar.
        sigpic

        Comment


        • haideti sa vorbim maine seara aici pe forum si sa vedem care poate sa mearga. Se poate merge si inainte de intalnire. Oricum la 16.30 ramane la Patinoar.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Poate ajung si eu.Sa vad cum scap de la lucru... V-am salutat
            sigpic

            Comment


            • Pana la urma cum ramane maine ?? Cine vine la test-drive ?? Eu ma gandeam ca ar fi bine sa mergem pe la vreo 14 ca sa avem timp sa ajungem la 16:30 la patinoar. Ce ziceti ??
              sigpic

              Comment


              • Am auzit (din surse sigure - de la varul meu) ca se calca lumea in picoare la drive test,si astepti de 10 ori mai mult decat conduci! Cica se dau si cadouri. In functie de cat te place calculatorul primesti un tricou cu inscrisul "symbol" sau un magnet de frigider.
                Eu nu vin, sunt in turneu, sper sa ajung in Arad macar la ora intalnirii.
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Eu as merge, dar daca trebuie sa astept 1 ora sau doua parca nu as fi foarte fericit.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • De cadouri am auzit si eu, plus ca ma atrag si cele 5 masini puse ca premiu pentru cei care efectueaza un drive-test (nu stii cand ai noroc ). Oricum, eu ma duc, ca nu prea am ce face maine dupa-amiaza. Cine se mai razgandeste pana maine, ma gaseste de la ora 14 incolo la dealer pe Bodrogului.
                    sigpic

                    Comment


                    • @Maverick, venim si noi. Sper sa te gasim pe acolo.

                      Comment


                      • Chiar daca a trecut sezonul estival, cea de-a 34-a a stat sub semnul nisipului si al apei. Nisip am avut pe abruptul mal al Muresului unde printre salciile plangatoare ne-am ascuns de apa care cadea din belsug peste noi.
                        Chiar daca am intarziat doar 3 minute, am sosit ultimul la locul intalnirii unde asteptau 3 masini fara sofer. Unde erau stapanii? Cuibariti in masinuta Lilianei cu geamurile aburite, contorsionati si ingesuiti in portbagaj...
                        Obiectul cel mai interesant de azi mi s-a parut de departe umbrela panoramica purtata de @Black Pearl.
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Ceva off topic, ca vad ca a intepenit LCA! Sa fie oare de la frig?

                          De la intalnirea "Dacia Vest" de la Timisoara am aflat ca LMT-ul s-a deghizat in Dacie 1300 si mai are doar capota neagra.
                          Attached Files
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • faina intalnirea.
                            Poze ,ceva?
                            sigpic

                            Comment


                            • Da, vin si pozele!

                              Daca in urma cu vreo doua intalniri inghetam, iar saptamana trecuta ne ascundeam in portbagaj si boscheti din cauza ploii, azi in cea de a doua vara am revenit la maneca scurta.

                              Din pacate s-a mai transformat un loganist in matizar, in curand intalnirile LCA nu vor mai avea Logan(e)-uri...

                              In rest discutii libere, ceruiri, avioane (cu intarziere), revenirea in comunitate a GabyART-ei si a lui Norby89.

                              Pentru prima data am ramas si eu dator (cu 10 bani). Problema e ca nu mai stiu cui. ?
                              Attached Files
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • Super pozele, mai ales ultima)
                                numa 6 poze de data asta?:P
                                Last edited by Norby89; 11 October 2008, 21:09.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google