LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu cred ca o sa te mustruluiasca Tavi cu un Pepsi Twist.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Stimati LOGANisti Clubmen Arad, cum as putea deveni membru LCA, avand in vedere ca am o varsta "frageda"(56... ), dar umor cat cuprinde, conduc de 32 ani si pentru mine LOGANul meu bej tundra nu e cel mai important, e pur si simplu totul? Multumesc.
      Be blessed!

      Comment


      • Bine ai venit in Logan Club Arad.
        La noi nu conteaza varsta,dar mai multe poate sa iti spuna membrii mai vechi sau organizatorul de intalniri bubu.

        Comment


        • "nene" Tundra9431, ca sa devii membru LCA, e suficient sa existi. Daca mai apari si pe la o intalnire deja esti membru activ. Iar daca ai umor si poti suporta pushtani si pushtioace sambata de la 16:29, esti binevenit sa incalzesti atmosfera, ca deja din cauza iernii care se apropie e din ce in ce mai inghetata (atmosfera bine'nteles).
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Deci nu puteam sa fiu in mai multe locuri simultan.
            Sambata a fost ziua lu' tata, bunica, cumnata, nev lu' unchiu' (vineri a fost a mea).
            Am avut mult de umblat )) (am avut sofer desigur).
            Dar lasa ca o sa va cinstesc sapt viitoare cu ce am mai ramas de la chefuri )))

            Comment


            • Eu vreau inghetata!
              sigpic My Black Pearl

              Comment


              • Stimabile Tundra, sorinj a spus totul ... Singura omisiune e ca e de preferat sa vii si cu masina din dotare in rest vorba lu' sorin: distractie si voie buna ...
                eu vreau un ceai (cald de preferinta) ca incepe sa ma apuce o durere de gat. Apropos ... Cine era cu rosu in gat la intalnire ? Sa stiu data viitoare ce si cui sa-i fac
                in alta ordine de idei iar m-am intalnit cu PAG'ul ... Era "la scoala" sau de fapt astepta sa inceapa scoala.

                PS noroc ca ma doare gatul ca altfel ma legam eu putin de inghetata de mai sus
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Ok, pana acum am notat: ceai, inghetata.

                  PS: wiski nu mai este (s-a terminat aseara), mai e ceva bere )

                  Comment


                  • Bubu eu zic sa incerci sambata inghetata cu zmeura fierbinte, si hot si ice Stii cum se zice: cui cu cui se scoate.
                    Pana sambata sunt sigura ca nu mai ai nimic daca treci pe vin fiert(rosu) cu scortisoara seara

                    @Tundra9431 nu conteaza cati ani ai ci de cati te simti si cu noi cu siguranta vei uita cati ai!
                    sigpic My Black Pearl

                    Comment


                    • Hai ma bubule ca nu aveai cum sa iei de la mine rosu in gat.
                      Numa daca beai dupa mine,dar asa..)
                      Bine o zis Black Pearl pana sambata iti trece.

                      Comment


                      • Exista o problema , am fost si eu prin preajma si nu am fost inregistrat in poza , pacat ca nu am putut sa stau mai mult ce sai fac serviciul e devina .
                        :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                        Comment


                        • Ai dreptate @becudani, ca nu ai aparut in poza. In parte e greseala mea, dar si a aparatului foto, care inregistreaza doar masini care stau in parcare mai mult de 2 minute.
                          Lasa ca data viitoare chiar si fara sa vrei tu o sa apara (inclusiv decorul care a inceput sa se faca faramitze la o simpla apasare de buton... Sau era maneta?).
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Deci la 16:30 azi ?
                            io as veni, numa sa vad daca se trezeste Grassu , sa vin cu el
                            sigpic

                            Comment


                            • Se pare ca nici saptamana asta nu am reusit sa ajung Deja incepe sa ma enerveze acest fapt... Sper ca totusi sa reusesc sa ajung saptamana viitoare.
                              sigpic

                              Comment


                              • ... Si @grassu se scula, asa ca am fost placut surprinsi ca cei doi tineri ai clubului s-au impacat din nou.

                                In linii mari intalnire calduroasa (la 1 noiembrie in tricouri sau camasute subtiri) terminata cu cativa stropi de ploaie.
                                Scuzati pozele ca din cauza becurilor lu' @bubu_vasile au iesit asa de ( ).
                                Attached Files
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google