LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mine a intervenit ceva in program si nu sunt sigur daca ajung maine. Stie cineva ca vine sigur maine la intalnire sa stiu pe cine sa sun in caz ca ajung totusi dar intarzii.
    Chiar imi pare rau pentru ca presimt ca vom avea noi membrii prezenti.
    Bineinteles, asta nu inseamna ca voi nu veti mai merge. Vreau sa vad poze de la intalnirea de maine chiar daca eu nu ajung. Cred ca va fi a treia intalnire la care nu particip si chiar imi pare rau. Voi face oricum tot ce pot sa ajung, dar nu stiu daca masina va fi in stare de functionare la acea ora si daca vor fi plecati musafirii
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Bubu, iti trimit eu un mesaj cand ajung la intalnire (85% ca ma duc, dar nu se stie) si poti tine lagatura cu restul lumii prin mine
      sigpic

      Comment


      • Sper sa ajung si eu, dar daca lucrez ca si sambata trecuta... nu-mi ramane decat sa ma uit la pozele de pe forum.
        sigpic My Black Pearl

        Comment


        • Eu mai mult ca sigur o sa dorm la ora intalnirii...

          Comment


          • Iara ai fost in turneu grasule?)

            Comment


            • Originally posted by bubu_vasile View Post
              La mine a intervenit ceva in program si nu sunt sigur daca ajung maine. Stie cineva ca vine sigur maine la intalnire sa stiu pe cine sa sun in caz ca ajung totusi dar intarzii.
              Chiar imi pare rau pentru ca presimt ca vom avea noi membrii prezenti.
              Bineinteles, asta nu inseamna ca voi nu veti mai merge. Vreau sa vad poze de la intalnirea de maine chiar daca eu nu ajung. Cred ca va fi a treia intalnire la care nu particip si chiar imi pare rau. Voi face oricum tot ce pot sa ajung, dar nu stiu daca masina va fi in stare de functionare la acea ora si daca vor fi plecati musafirii
              Eu vin sigur, chiar daca si la mine s-a ivit ceva treaba.
              @bubu_vasile sa stii ca ar fi a sasea lipsa si nu a treia cum crezi... Ceva imi spune din exprimarea ta ca faci un tuning la masina! Sa fie vorba de "anjelize"? Daca e asa dupa intalnire trec pe la garajul tau sa le vad...
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • la ce ora ?
                sigpic

                Comment


                • ar fi vorba in primul rand de o criza urata rau de rinichi ... bag la calmante in mine in draci si tot ma tavalesc pe jos ... de azi de la 7 cand s-a acutizat problema am luat 2 calmante si mi s-a servit un cocteil molotov intravenos ... asa ca ...

                  dar intradevar, daca o sa vina mesterul il las sa rezolve masina ca eu nu's in stare.
                  si da, desi vroiam sa fie o surpriza (lasa ca iti dau eu cand ne vedem ... ) este vorba de ceva angeluri + schimbare de becuri (ca nu se potrivesc cu astea). In principiu operatia se desfasoara in fata blocului la mine, dar daca ploua merge la un garaj (gasesc eu unul) ca trebuie data jos bara.

                  oricum, eu va rog sa va intalniti si o sa sun pe careva dintre voi sa va salut si sa ma simt si eu putin bine alaturi de voi.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Nu forta daca nu esti bine.Stai linistit in pat ca si asa vremea e rece si destul de rea.

                    Comment


                    • A fost misto` la intalnire. Daca primim salariile poate mergem si la o pizza.

                      Comment


                      • )
                        Stai sa vina sorin cu pozele sa vedem ce a iesit.

                        Comment


                        • Intalnire in 3 acte:
                          Actul intai - asteptarea actorilor, filajul curcanilor, baut cola (multumim @marius_g), incercat senzorii de parcare si d-soara de sub capota lui @lau
                          Actul doi - asteptarea oaspetilor (mama ledurilor si virtualu')
                          Actul trei - mancat o pizza si depanat amintiri (din copilarie)

                          P.S. @bubu_vasile sa stii ca baietii (mai ales ambasadorul verde @Seba) nu te mai vor ca dictator... si asta s-a vazut in mobilizarea de care au dat dovada cand au aflat ca nu mai vii!

                          P.S. 2 In poza de prezenta intarziatii au fost adaugati in graba gratie PS, iar in a doua poza se poate vedea cat s-a ingrasat @Red_Alin (ghiciti cine se ascunde dupa el). In a treia peisajul de iarna de la patinoar si fondul sonor (din pacate necaptat).
                          Attached Files
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Pana acum cea mai tare intalnire.Am avt parte de toate,drive test-uri,suc,voie buna,multi loganisti etc.

                            Comment


                            • Foarte bine au iesit pozele. Avem un superrr fotograf. Cea cu patinoarul e de desktop.

                              Comment


                              • Cam asa ceva.Oricum lau si Loganul tau e beton.Imi place mult.Eventual putin tnninge pe el si e super.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google