LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce crezi ca ar sta bine pe el Red_Alin ? Suspensii modificate ? Alte spoilere ? Lumini (Angel eyes) ? Tipa pe capota (sa o scot de sub bord) ? Cred ca o sa desenez ceva pe capota si asa am cateva zgarieturi fine pe ea.
    Last edited by lau; 14 December 2008, 10:28.

    Comment


    • Ar fi o idee.
      Sorine unde ai fost cu baietii pana la urma?

      Comment


      • Am fost la Ornella in Micalaca la o pizza specialitatea casei ... Delicios !!
        sigpic

        Comment


        • Maverrik este pizza delis unde a-ti fast voi !!!
          veneam si eu dar a trebuit sa ajung acasa .scuze!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • Nu,nu... Nu am fost la Delis (cel de langa gelateria Venetia) ci am mers la Ornella.
            sigpic

            Comment


            • Mama da aia e cumpa mai.Si mie sincer nu mi se pare nu stiu ce.

              Comment


              • 21 de lei la un diametru de cca. 40 cm
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Ce mai conteaza banul, conteaza sa te simti bine. Nu ? La urmatoarea intalnire duc un termos cu cafea calda, din partea casei.

                  Comment


                  • Cafea la ora aia?!?? mai bine ceai cu scortisoara...
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Da si eu zic la fel.
                      Acuma mai avem si pretentii,nu laule?

                      Comment


                      • Daca vreti pot sa duc si ceai. Mai bine ar fi un vin fiert cu scortisoara insa cine ne mai conduce masinile (poate curcanii ...). Mai merge si o tuica fiarta cu piper (vaccinul cel mai bun).

                        Comment


                        • cine ma poate ajuta ???daca schimb sonda lamda de la catalizator trebuie sa o pun pe tester sa-mi reseteze calculatorul?????:

                          Comment


                          • Poi de ce nu intrebi la Verbita?

                            Comment


                            • Nu e necesar sa resetezi ! Dupa ce ai schimbat sonda mergi cel putin 20km intinsi si martorul de pe bord se stinge singur ! Nu te costa decat ....20 km . Poti sa-i dai si talpa ca nu se supara.

                              Comment


                              • care se ofera voluntar sa ma ajute maine sa dau jos farurile si bara fata ?
                                se pare ca ghinionul cu boala nu e singurul cotat pentru ziua de sambata 13. Unul din faruri e defect din fabricatie. Din 20 cate au ajuns la cunoscuti doar al meu e defect. asta e ...
                                deci, cine are scule si e dispus sa ma ajute maine sa dau bara jos si sa pun farurile vechi sus ? (fara xenoane). Tin sa precizez ca eu inca sunt rau de tot si nu o sa pot sa ajut foarte tare. Asta ca sa nu va plangeti ulterior ca eu am stat si voi a-ti lucrat

                                cei interesati call me please
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google