LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Flo esti mancat, poate iti auzi VORBE ca ai si vreun copil pe la Berechiu!!!
    Last edited by bubu_vasile; 11 June 2009, 08:13.

    Comment


    • amu va las posturile ca sandu e nou pe aici, dar daca o sa continuati genul asta de discutii, le zbor. mutati-va pe discutii generale.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • da am bunici acolo

        Comment


        • Am inteles @Bubu!!!!!!!!!

          Comment


          • deci azi vine cineva la 16:30 ? io acuma ma duc pana undeva si dupa aia poate trec si p`acolo
            sigpic

            Comment


            • Eu nu cred ca pot sa ajung astazi la intalnire
              sigpic My Black Pearl

              Comment


              • eu am intarziat, nu mult ... cam o ora si ceva
                voi ce ati patit ???
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • 70

                  Editie semianiversara datorita zeroului din 70. Nu s-a simtit insa in nici un fel lucrul asta, decat prin intarzierea mare a lui @bubu_vasile, prin revenirea in club a lui @Pagu (chiar daca doar pentru 20 minute), prin claxoanele insistente pe post de semnal de retragere, prin minidriftul lui @AR07DGO (noroc ca mai fac unii driftuletze ca a cam inceput sa napadeasca iarba printre pavelele parcarii noastre), sau prin prezenta numeroasa a membrilor de club.
                  Attached Files
                  Last edited by sorinj; 13 June 2009, 21:42.
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • scz ca nu am venit da am fost la un chef si nu am putut sa ajung

                    Comment


                    • no problem... intrebarea era adresata altcuiva, dar nu conteaza, ca am aflat ce a trebuit
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • sunt faine pozele doar ca sunt putine

                        Comment


                        • Putine si frumoase pozele. As fi vrut si o poza cu plinta aia de la parchet. Ingenioasa idee.

                          Comment


                          • O sa vina si aia cu parchetu' dar cred ca pe sectiunea "restu's vorbe".
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • hai aradu la timisoara ... best TEAM
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Sambata nu o sa pot veni la intalnire, ma duc la o nunta. Pacat ca as fi mers si eu la Festivalul de pe valea Tacaselelor, unde a spus @Polo.
                                Last edited by Rouge de Feu; 16 June 2009, 16:49.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google