LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
    da parca tin minte ca erau si niste loganur frumusele pe la voi cum ar fi Wizardu,Evolution ca sa nu mai spun de a lui Norby !
    HAM-u momentan nu-i asa frumos, -jante de tabla pe ea (alea de aluminiu stau in garaj si plang dupa cauciucuri)
    -necesita mici reparatii la bari
    -vopsit bari si 2 piese(aripa si o usa)
    -spalat ,polishat
    -1 bucata stop cu led k una ii sparta.

    Nu mai e mult si o sa arata bine.
    sigpic

    Comment


    • Vad ca nimeni nu si-a mai anuntat prezenta la show la TM din Arad... Pacat... Oricum, eu acuma ridic ancora, mai trebuie sa ii fac o baie la Maty si am intins-o spre TM. Cine totusi e treaz la ora asta si s-a razgandit si doreste sa vina cu sau fara masina sa imi dea un semn la 0746-174397 pana la ora 09:00 - 09:30 cel tarziu.

      Cei care totusi vin dupa-amiaza, intalnirea LC TM se va tine tot in cadrul show-ului la orele 16 !!! Preferabil sa fiti acolo pe la 15:30 - 15:45.
      sigpic

      Comment


      • Atunci azi se mai tine intalnirea?Daca da tot la ora stabilita?

        Comment


        • io unu nu vin
          sigpic

          Comment


          • 71

            "Yo 1 'm V-nit"

            Caldura mare la umbra monsher. Azi am vorbit doar "vorbe". @marius_g ca de obicei ne-a explicat cum sta treaba cu micii mari si berea rece, si a invatat cum se rabate o oglinda de Logan. @Shaloo ne-a impartasit din experiente recente cum sa iti permiti sa mergi saptamanal la nunti, iar @lau ca niciodata a intarziat vreo ora. JED_Sera ne-a povestit despre "ela" iar @Red_Alin a pozat pentru concursul "cea mai mare burta din LCArad".

            Era sa uit... propun masina lu' @lau, la categoria "Best functional tuning" pentru scurgerea apei de ploaie din portbagaj prin intermediul unui shtutz cu robinet.
            Attached Files
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Pacat ca tot mai putini ne adunam la intalniri cei care nu se prezinta ar trebui penalizati cum fac colegii de la L.C Brasov,fain poze@Sorine sa nu uiti sa-mi trimiti poze cu am vb. la intalnire.

              Comment


              • faina improvizatia cu apa.
                in ce consta?
                sigpic

                Comment


                • da,care e faza cu apa?
                  sigpic #

                  Comment


                  • Originally posted by boris View Post
                    faina improvizatia cu apa.
                    in ce consta?
                    Intr-un bidon amplasat in portbagaj in partea dreapta,cu un robinet si o teava trasa prin tabla,deci a dat o gaura ca sa iasa supapa,oricum misto chestie.

                    Comment


                    • @Marius_g: Deci asa pui problema?? Bineee...

                      Ar trebui sa imi acordati un titlu onorific/diploma/cupa pentru ca v-am reprezentat la Tuning Show. Se pare ca a fost asa cum a prevazut bubu: Reprezentantul din Arad al LC a fost un Matiz.

                      In alta ordine de idei, m-am transferat in LC Timisoara iar ca dovada atasez urmatoarea poza:
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • te primim cu drag.
                        sigpic #

                        Comment


                        • Maverick,ne-ai tradat?)Glumesc sper sa nu te superi.

                          Comment


                          • Nu ne tradeaza Maverick cu una cu doua. E de nota zece .

                            Comment


                            • @Pagu: Nu am de gand sa dau jos sticker-ul prea curand, eventual as vrea sa inlocuiesc LOGAN-ul de TM cu cel de AR cand voi face rost de unul.

                              Oricum, suntem toti loganisti, nu conteaza de care "filiala" apartinem.
                              sigpic

                              Comment


                              • problema se pune altfel, cei din parcare de la Arad trebuiau sa fie la timisoara marius ... asa era frumos. deci nu se pune
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google