LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iara umblati cu prostii ? deja incep sa cred alte lucruri spuse de unii si neconfirmate de altii. deci de asta nu ne-a dat PAGu' de baut
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • numa ce am venit de la intalnire, a fost foarte misto, am si trasat din nou parcarea, ca deja incepuse sa se stearga linile
      PS: bubu, intalnirea din nou a fost pe moment, tavi a fost cu ideea si noi ne-am luat dupa el am anuntat pe forum cum am putut, si nu, PAGU nu a dat de baut la nimeni acuma in parcare, dar nici nu o cerut nimeni nimica de la el :P
      Last edited by wizard24; 6 July 2009, 23:00.
      sigpic

      Comment


      • nu am fost in apele mele , nu am stat mult....:| .. si nici nu o sa dau prea curand de baut :|
        Last edited by Pagu; 6 July 2009, 23:22.
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Pai ce s-o intamplat PAG-ule? De ce esti suparat??
          sigpic

          Comment



          • cand s-a deschis capota la seatul ala toti se gandeau "pe ce sa puna mana"
            spre dezamagirea tuturor nu prea aveai pe ce, asa de compact si "ascuns" era totul ... dezamagire mare ....
            in rest, totul frumos iar "vecinii" de parcare, cei de la 4T*** si club Tigra ne-au "gazduit" cu placere. am avut schimburi de idei, remarci, scule iar eu nu am reusit sa fac nici un ban nimeni nu a vrut sa le spal parbrizul ...
            baietelul ala ne-a demonstrat inca o data cat de mult ii plac motoarele, dand-o pe mama-sa jos de pe motor (cu urlete si scandal) si urcandu-se el in locul ei
            in rest ... am inceput lucrul la LISTA NEAGRA !!!

            LE: am uitat sa precizez cateva lucruri:
            1. red_alin nu vine la intalniri din cauza prietenei - FALS
            2. bujiile nu se desfac atunci cand motorul e cald - FALS (nu s-au putut desface nici la rece)
            3. prietenei lui alin ii sta mai bine langa SEAT decat LOGAN - ADEVARAT (se vede din poza)
            4. marius nu se abtine niciodata sa "interpeleze" femeile - ADEVARAT (ne-a dovedit inca o data)
            5. va urma ...
            Last edited by bubu_vasile; 11 July 2009, 11:52.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Bubule mai zi numa ca ii sta fain la prietena mea langa Seat ca numa asa ma pune sa imi iau si eu unul.

              Comment


              • Pai ... vinzi loganu'si iti iei ... o usa de seat )
                Super cupra aia da ... pacat de caii de sub capota
                La noi sunt prea multi si nici nu-i face bn la masina sa mergi cu ea in turatii mici.
                Astea sunt facute sa le dai in goarna

                Comment


                • Mama ce i-as da in goarna .... numai ca la noi nu prea ai unde

                  Comment


                  • Salut baieti, sunt Bebe cu Seat-ul. Am vazut ca voi va intalniti destul de multi la intalniri, nu ca noi. Felicitari
                    Si mersi pt. vorbele frumoase despre masina :P
                    Masina cu toate ca traim in RO, nu se plictiseste si simte ca traieste cu toate ca prin gropi se taraie..dar cand prinde drum bun (mai ales extraurban sau autostrada ) am grija sa ii desfund bine de tot injectoarele

                    Comment


                    • Bine ai venit printre noi !
                      Nu ca eu as fi mai vechi da'asa e frumos.
                      Poate facem o liniuta. :P
                      Eu in cupra tu cu loganu'.

                      bafta in continuare

                      Comment


                      • Bine ai venit printre noi Bebe Poti sa vii Sambata de la 16.30, noi incercam sa ne adunam de fiecare data (cateodata mai multi, cateodata mai putini ).

                        Comment


                        • bine ai venit printre noi BeBe ... dupa cum spunea si Traisi, poate dam o liniuta (cu creta), adica tu impingi de a ta si noi mergem cu loganul, ca altfel ...
                          si bineinteles, poti sa vii "la noi" ori de cate ori vrei, pentru ca si la noi sunt masini de toate felurile
                          Lili, poze de azi ? macar alea cu telefonul daca aparatul ...
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Pacat ca nu sor facut poze azi ca nu o fo` fotografu` oficial, sau cel putin nu cat am stat eu , ca as fi vrut o poza sa scrie sub 99RBI ,Pagu` ), da nu`i stres ca tot pe la mine ii masina :-j
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • Sambata nu a-ti fost la intalnire ?sau nu sa tinut? fiinca nu vad poze.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google