LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....si eu eram si mai ud la cap, fiindca le-am facut pe cea mai mica rezolutie..

    Comment


    • @log_an ca sa intalegi mai bine unde se afla parcarea unde ne intalnim,e cea cu numar 2, banuiesc ca tu ai fost in parcarea nr 1 nu ai avut cum sa n e observi...asta ca sa stii pe saptamana viitoare
      Attached Files
      Last edited by ZSO; 27 February 2010, 20:28.

      Comment


      • Lasa Vlad ca e bine si asa.
        Culmea e ca virgula cum lipseste ,,mentorul" lipsesc si din ,,clone".Ma refer aici la Shaloo,etc..
        Tu tot timpul Bogdane cand nu vine Maverick nici tu nu vii.(asta e asa ca sa iti raspund la ce mi-ai zis tu data trecuta.ca eu nu merg niciunde bla bla.

        Comment


        • sunt si mentori si clone pe la intalniri?interesant ...dar nah poate ma obisnuiesc si eu cu cu jargoane din astea ,tot am mai urmarit discutiile voastre de ceva vreme si i-mi pareau interesante sper sa ajung saptamana viitoare sa vad despre ce este vorba.

          Comment


          • Aline eu nu am nimic de a face cu maverick. Daca nu vin la intalniri nu vin din unele motive care pe tine nu te privesc. Ca se intampla sa nu vina si maverick asta e treaba lui. Si ca sa stii de ce nu am fost astazi (cu toate ca nu te-ar interesa), am fost pana la ora 19,30 la Lipova cu nevasta. Asa ca data viitoare vezi ce si cum presupui...
            Si cu mersul "undeva" nu era vorba de intalnirile de la parcare. era vorba de excursiile facute impreuna cu alti membri (la care tu ai lipsit cu desavarsire).
            fara linkuri externe

            Comment


            • Nu trebuie sa imi dai tu mie raportul,la fel cum trebuie sa iti dau eu tie raportul despre motivele pentru care nu am fost in stanga sau in dreapta.
              Cert este ca nu inteleg ce ai tu cu mine si cu Marius?!Tot stau sa ma gandesc...
              Log_an sa vii si tu pe la intalniri ca asa trebe ca daca nu se iau astia de tine,desi cred ca mai nou nu prea are cine.

              Comment


              • nici eu nu am mai putut ajunge.... si linistiti-va ca o sa iau masuri de moderator/organizator, chiar daca nu mi`s ( ce naiba numa maverick sa faca pe sefu? )
                sigpic

                Comment


                • Asa Norby,fii rau.

                  Comment


                  • Red_Alin: abtinete, controleazate, reciteste ce scrii si gandestete de doua ori inainte sa dai post.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • unde se fac excursii si cand se pleaca si cu ce ?, se taxeaza autocar sau cum se procedeaza cu cine sa i-au legatura care este mentorul?

                      si totusi cine se ia de mine daca o sa vin la intalnire?asa de periculosi sunt unii D-le Red_Alin si care sunt aia, atunci trebuie sa-mi iau bodyguard......
                      Last edited by log_an; 28 February 2010, 22:49. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • log_an: salut si bine ai venit pe forum. te rog incearca sa nu intri in polemici cu userul Red_Alin, deja este cu un picior in groapa si cu celalalt pe o coaja de banana.
                        oricum, ar trebui sa te feresti de Maverik, e un munte de om
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • dar totusi ce a patit Red_Alin,mai mai mai ce chestie...... oare cu cine sa intru si eu in polemici aici pe forum care dintre membri nu a cazut in groapa????????

                          Comment


                          • red_alin e gigi contra de vreo 2 pagini incoace, ironic si ataca direct un grup de membrii din arad.
                            acel grup fiind niste comunisti care cenzureaza tot, au propria bisericuta, barfesc pe altii pe la spate etc. intr-un cuvant mafie curata cu iz de comunism. ui ca am fost eu ironic acum... sa-mi fie rusine
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Originally posted by crististreulea View Post
                              [U][B]
                              oricum, ar trebui sa te feresti de Maverik, e un munte de om
                              Nu-ti fa probleme Log_an, Maverik e un tip ok chiar daca are un aspect mai fioros.
                              N-o sa ai probleme, se poate comunica fara probleme cu el, e foarte amabil.

                              Doar sa nu-l privesti in ochi cand i te adresezi, asta il enerveaza...

                              Comment


                              • Si eu sunt nou dar daca i.mi ziceati si mie asa de la inceput nu mai veneam la intalniri de frica acuma sa vorbim serios toti colegii sunt ok si super de viata ; de asta mai si glumesc nu trebuie sa te panichezi prea tare.
                                Hai la intalniri si o sa vezi despre ce vorbesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google