Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • urat din partea voastra ... pe drumul public.

    in alta ordine de idei, pentru cine mai vrea "mostre" de la intalnirea de sambata are aici:


    oferta este valabila pana in weekend.

    luand in cosiderare ca mi se aduna cam multe probleme in urmatoarele luni s-ar putea sa cam lipsesc atat de la intalniri cat si de pe forum (asta in mai mica masura). date fiind astea am decis sa fac niste mici schimbari la nivel de conducere LC Arad pentru a nu afecta activitatea clubului. Posibil ca o sa fie multumiti si nemultumiti, dar ... treceti peste.
    In mod normal si firesc nu o sa fie probleme, dar daca totusi apar, apelati cu incredere la mine pentru rezolvarea problemelor.
    Vroiam sa convoc o intalnire vineri seara pentru a discuta problemele restante, dar din pacate si vineri mi s-au ivit probleme in program, sambata is la nunta iar duminica la Vinga, asa ca inca un weekend "mort" pentru mine.
    Si ca sa nu amanam la nesfarsit discutiile pe care vroiam sa le port cu voi, hai sa le discutam totusi aici. Daca sunt doritori de mers la intalnirea de la cluj sa spuna si ii rog sa se organizeze. Eu nu voi merge asa ca ii rog sa se mobilizeze in caz ca vor sa mearga pentru ca nu mai este foarte mult timp pana atunci.
    Last edited by bubu_vasile; 3 September 2009, 13:54. Reason: Automerged Doublepost
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Parca sunt wallpaper pozele.
      Foarte frumoase meleaguri avem pacat ca sunt locuite.

      Comment


      • Eu 70% zic "pas" in ceea ce priveste intalnirea de la Cluj.
        sigpic

        Comment


        • La Multi Ani ! Miky. Si multa, multa sanatate !

          Comment


          • Vazut,blituit si salutat astazi pe Marius_g pe Voinicilor.Erai cu nevasta Marius sau cu amanta?)

            Comment


            • Trebuia Redule sa nu te las sa treci fiinca ai calcat linia continua!!!!!!!!!!!!!!!!
              Si totusi Alina stie pe unde umblii tu?

              Comment


              • Pai eu imi permit sacalc si linia continua.))
                Alina chiar acolo sta in blocul ala.

                Comment


                • vreau si eu pe pm cateva numere de la arad , care sa sun pt ajutor in caz de nevoie,eu vizitez aradul 2 zile pe saptamana.mersi.
                  sigpic #

                  Comment


                  • Originally posted by Red_Alin View Post
                    Pai eu imi permit sacalc si linia continua.))
                    Alina chiar acolo sta in blocul ala.
                    Oricum te-am filmat si prietenii mei de la 2si15 o sa aiba grija de tine asa cum au grija si de altii

                    Comment


                    • Zi incarcata azi pentru mine,Vazut ,salutat si vorbit cu Grassu`, vazut si salutat pe Lau in gradiste, Vazut si salutat pe Zso la podgoria, vazut pe Wizardu` la intim.
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • Confirm, trecerea mea pe la intim azi, dar Pagule' sorry io nu te-am zarit ,daca te videamte salutam
                        Dar lasa ca te-am zarit io pe altundeva,da atunci chiar ca nu am putut sa te salut
                        sigpic

                        Comment


                        • Da stiu , nici eu nu te-am salutat )
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • No...lasa nu-i stress, oricum la intalniri de alea(daca se mai nimereste candva),sa nu te astepti sa te salut ))))
                            sigpic

                            Comment


                            • Da di ce? ca nu ii greu sa dai un claxon si sa ma sperii )
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • mi-a venit RCA-ul pe anul viitor ... durere
                                1149 RON
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google