Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam scump chiar si pentru persoane juridice (la leasing platesti RCA la nivel de PJ).
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bubu_vasile View Post
      mi-a venit RCA-ul pe anul viitor ... durere
      1149 RON
      Dar ce este asa de scump? Cat ai platit pe anul asta? Sa putem face si noi o comparatie.
      Eu la motorul meu 1500 cm, am platit in februarie cred, cam 450 lei.
      sigpic

      Comment


      • 780 era pe perioada 2008-2009 adica din octombrie 2008 - octombrie 2009.
        asta de acum e valabil din oct 2009 - oct - 2010

        mavericku: pot sa accept ca la firme e mai scump, dar mi se pare deja exorbitant avand in vedere ca nu e casco, ala venind separat. si pe de alta parte de unde diferenta aia: pai ce, daca eu ca firma il sparg pe unul imi da premiu ? la o dauna de 300 euroi ei platesc 300 de euroi indiferent ca masina care a produs accidentul e pe firma sau nu.
        e prea mare diferenta. e anormala chiar.




        intrebare: nu vrea nimeni sa ia niste bujii de pe net cu mine ? ideea ar fi ca au calitate super, iar impartind transportul iese si la un pret ok.

        "DENSO IRIDIUM Power Spark Plugs IK22 5310" - astea ar fi sculele
        ALYN le are pe masina de doua luni si e multumit de ele.
        Last edited by bubu_vasile; 16 September 2009, 13:44. Reason: Automerged Doublepost
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Si care ar fii pretul acela "ok"?

          Comment


          • 32 USD sunt cele 4 bujii + 30 USD transportul care va fi impartit in cati vom fi
            Daca vom fi doi pretul va iesi undeva la aprox 45 USD = 130 RON.
            avand in vedere ca astea se schimba in mod normal la 80 de mii de km (cel putin atat zice producatorul ca tin) eu zic ca se merita.
            iti dai seama ca daca vom fi 3 deja pretul ar fi si mai interesant.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Pentru cei interesati de turism citadin, sau de a descoperi un vecin pe strada sau vreo masina in parcare, a aparut de curand si Aradul (impreuna cu marile orase) pe harta celor de la NORC (din pacate cu imagini surprinse intr-o primavara timpurie de sfarsit de martie 2009 si cu un oras in paragina... dar e bine si asa).

              L.E. Cine isi recunoaste blocul?? dar masina?
              Attached Files
              Last edited by sorinj; 18 September 2009, 23:59.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • Pai aci sta bubu, ii ulita lui asta, da nu-i vad masina,iar blocul lui cred ca se vede...
                sigpic

                Comment


                • Imi pare bine ca au reusit sa cartografieze tot Aradul. Am reusit sa il vad pe Maty parcat pe Petru Rares plus ca fac si reclama mascata la firma unde am lucrat (au fotografiat laterala Loganului dar nu au mai blurat si inscriptia de pe el).
                  sigpic

                  Comment


                  • salutari ... am revenit.
                    is rupt in gura, ma doare c*** si toti muschii (chiar si aia de care nu stiam pana acum)
                    o mostra de om obosit o aveti in atash

                    dap, ala e blocul meu, doar ca nu se vede masina pentru ca era ziua,
                    iar eu sigur eram la scarbici.
                    Attached Files
                    Last edited by bubu_vasile; 20 September 2009, 09:52.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Vezi daca nu ai chemat ajutoare... Dar lasa, ca un pic de efort fizic nu strica, mai ales ca e cu folos din cate vad
                      sigpic

                      Comment


                      • Stiu si eu cum e bubule cu munca la casa.

                        Comment


                        • Arata bine Bubule. Se vede ceva in urma ta (adica ca ai muncit cu spor).
                          Vazut astazi pe Pagu` care ma si salutat. Eu eram la telefon .... Eu il salut aici

                          Comment


                          • vazut alaltaieri dimineata pe Miky in statia taxi de la miorita, vazut ieri seara pe vlaicu pe doru si azi dimineata pe mosu' ... salutari la toti
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Vazut&vorbit luni cu Miky in statia de taxi din Alfa.

                              Comment


                              • la multi ani serafim. sa cresti mare si sa ai noroc cu carul, ca dupa aia sa ne faci cinste
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google