Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare...

    o intrebare curioasa cum intru in posesia pozelor de astazi 24.10.09 ? sau cel putin cand pot sa le vizualizez?

    Comment


    • le gasesti pe topicul Logan Club Arad, sau aici.
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment



      • aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
        pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • o intrebare...asa ca sunt mai curios de fire...ati trimis careva poze cu masinia voastra?

          Comment


          • e cred ca sorin ar trebui sa trimita pozele , iar cei ce nu au poza pe cd anterior sa ii trimita lui sorin . parerea mea .
            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

            Comment


            • Vazut si salutat azi 90PAG, si vazut Tavi trecand pe rosu.

              Comment


              • Mosule... l-ai facut pe Tavi de carnet. Cica in ultima vreme Politia are cont pe hi5, YouTube, Flicker, YM, etc, etc, m-as mira sa nu aiba si pe LoganClub. ) (ca loganuri au).

                @becudani, le-as trimite eu, dar e o chestiune personala: cine doreste sa apara in film le trimite, cine nu nu. Eu nu pot sa le trimit in numele vostru. Maxim ce pot face e sa va scriu userul pe poza.
                Last edited by bubu_vasile; 26 October 2009, 23:35.
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • MAVERICK_SS cum esti cum te simti?
                  sigpic #

                  Comment


                  • Sunt bine, multumesc. Operatia se vindeca bine. Saptamana viitoare trebuie sa ma duc la control, pana atunci stau acasa si ma tratez, evit orice efort + tin dieta.
                    sigpic

                    Comment


                    • insanatosire gravnica si toate cele bune.
                      sigpic #

                      Comment


                      • sorin are dreptate. cine vrea trebuie musai sa ridice mainile. nu se poate face asta din oficiu. eu personal nu sunt interesat.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Maverick_SS da ce ai patit...?
                          fara linkuri externe

                          Comment


                          • Originally posted by sorinj View Post
                            Mosule... l-ai facut pe Tavi de carnet. Cica in ultima vreme Politia are cont pe hi5, YouTube, Flicker, YM, etc, etc, m-as mira sa nu aiba si pe LoganClub. ) (ca loganuri au).
                            Chiar daca n-au pe LC, se rezolva din lista de Y!Mess:
                            Last edited by AR-18-MOS; 27 October 2009, 00:41.

                            Comment


                            • buna asta ...
                              nu greseam cand ziceam (eu si sorin) ca organele sunt printre noi, in mod sigur si pe la unele intalniri ... andarcavar
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google