Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acu' fara subtilitati sau alte cele, da' motivu' care e de l-ai banat?

    Comment


    • jigniri repetate. desi il rugam toti sa inceteze.
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • banuiam pentru ce. pentru cine mai are indoieli sa citeasca cu vreo 2-3 posturi mai inainte. l-am avertizat in repetate randuri si pe forum si la telefon si la intalniri, dar eu am spus, eu am auzit. Numai eu cate "minuni" am sters ca sa nu fie probleme, dar m-am saturat si eu. mai am si altele de facut si am si alte probleme decat sa tot incerc sa il inteleg si sa ma uit in alta parte. este valabil si pentru altii. intotdeauna am incercat sa mediez, sa corectez si sa "protejez" aradenii, dar mi-a ajuns. de acum inainte cine greseste si-o ia.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Auzi Seba da pe tine cu ce te-a jignit?

          Comment


          • Alin, nu e vorba ca l-a jignit sau nu pe Seba, e vorba de jigniri asa in general... Macar pe forum sa pastram un limbaj civilizat...
            sigpic

            Comment


            • Red-ule, regulamentul este unul, valabil pentru toti si obligatoriu, iar unul din puncte spune asa:
              "4. Nu jigni, nu declansa scandaluri (asa-zisele "flame-uri"). Faptul ca esti nervos, chiar daca ai dreptate, nu îti scuza comportamentul. Nu vor fi tolerati cei care se ascund în spatele anonimatului pentru a aduce jigniri sau injurii altor utilizatori sau unor institutii. Chiar daca sunt folosite stelute, "beep"-uri în loc de cuvintele explicite, acest lucru nu ajuta cu nimic pentru ca aici intentia conteaza."
              Daca l-ati fi citit poate era altfel situatia.
              Nu-i mai cautati scuze, ca nu are nici una. A mai fost avertizat in legatura cu limbajul si manifestarile lui pe forum indiferent daca are sau nu dreptate "live" (lucru pe care oricum nu aveti de unde sa il stiti voi).

              si asta este ultimul post pe tema asta. daca mai aveti ceva de comentat aveti PM. indiferent cine mai deschide subiectul sau isi da cu parerea ii dau avertisment.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • red_alin: nu trebuie sa ma jigneasca pe mine. orice mebru al forumului are exact acelasi statut. sau crezi ca noi moderatorii avem voie sa injuram pe oricine? niet...deci nu conteaza cine pe cine jigneste, cine o comite, suporta consecintele. si cum ziceam, chiar de la marius nu ma asteptam...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Jigniri, jigniri, da' unde? Sau s-a sters?

                  Comment


                  • s-au sters, dar eu pot vedea si posturile sterse. de aia l-am banat 3 zile, tocmai ca vazusem "istoria" ultimelor 2-3 zile cat nu m-am uitat pe aici si nu mi-a venit sa cred.
                    te rog sa ma crezi ca daca nu erau vreo 8-9 posturi sterse in care in cel putin 5-6 erau jigniri, nu ma luam de el. mai ales ca acu vreo 2 saptamani l-am mai banat cateva zile pt aceleasi chestii si ceva timp am vazut ca a luat pauza; am crezut ca v-a trecut la toti si s-au "vindecat" ranile orgoliilor personale. se pare ca m-am inselat. daca aveti vreunul dubii asupra deciziei mele de warn/ban apilcata lui marius, va rog sa va adresati lui cristi_xp. in cazul in care posturile nu s-au sters fizic din baza de date, va poate da print screen-uri celor interesati. oricum, aici, pe topic va rog sa reveniti la orice alte discutii decat cele legate de acest scandal. mersi
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Si eu credeam la fel.In fine,schimbam subiectul.Ce prapad devine Aradul in trafic..pfff
                      Nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi de sarbatori.

                      Comment


                      • Da. Ai dreptate cu aglomeratia. Cred ca o sa-mi fac proviziile (inclusiv cadourile) mai devreme.
                        La servici sper sa am in continuare sofer .

                        Comment


                        • pff vorbind de trafic ce va fi de sarbatori....asa de incalzire ve-ti vedea ce va fi sambata seara in vlaicu si fortuna ca iara vor astia de la armonia sa bolanzeasca lumea cu super ofertele lor(dar defapt va fi o tapa ca de obicei)...parca vad ca o sa ajunga coada de masini parcate pe marginea drumului pana la piata de masini

                          Comment


                          • Radeti voi, radeti, da' cunosc io cazuri de anu' trecut cand o cunostiinta si-a lasat masina la piata de masini, si a mers pe jos pana la ARmonia in noaptea cumparaturilor. Pina aici nu-i de ras, partea nasoala e ca dupa ce-a umblat pana acolo si-a cumparat un borcan cu castraveti s-atat! Ca nu erau reduceri.

                            Comment


                            • Si eu cunosc cazuri de anul trecut tot la noaptea reducerilor cand altii au parcat exact in sensul giratoriu.Asta nu mai e de ras e de plans.

                              Comment


                              • Astazi intalnirea e la aceeasi ora ? Adica ora obisnuita ? Ca am lipsit in ultima vreme.
                                Vreau sa spal masinuta si sa vin si eu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google