Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • n-ar fi cazul sa i se ridice ban-ul lui mariusg? va vedeti la intalnire, discutati, tragetilinie si o luati de la capat. daca nu se poate si vreunul recidiveaza, o sa fie bagat in vacanta inainte de sarbatori si gata.
    cat despre trimisul banilor la tm, nu-l ascultati pe streulea, ca nu gandeste limpede. adunati cat puteti si dati-le copiilor alora macar o punga cu ciocolata, oricum or sa se bucure. bubu, sa-mi aduci aminte sa contribui si eu cand ajungeti prin timisoara...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • seba: din punct de vedere a banului ramane cum i-am spus si la streulea: nu sunt impotriva, puteti sa il ridicati, dar nu pot sa dau garantii ca nu recidiveaza. Am garantat de 2 ori si m-am ars.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • conform regulamentului, userul marius_g nu a calcat asa de grav regulamentul, banul se ridica la o luna de cat s-a aplicat sanctiunea.

        desi la intalniri apar certuri intre marius_g si anumiti useri, forumul este public si oricine are liber la postare pe acest forum, atata timp cat nu incalca regulamentul.

        va rog sa nu jubilati pe langa acest subiect, nu se merita
        Last edited by crististreulea; 10 December 2009, 14:33.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • nu jubileaza nimeni, ca n-avem motiv. pur si simplu am pus o intrebare, nu intentionez sa dezgrop securile razboiului.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment



          • cine stie ce scrie acolo ? ca as fi interesat.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • bah, daca am inteles eu bine, din cata maghiara inteleg, zic ceva de transilvania pamant maghiar, apoi cuvintele "tinutul secuiesc" si "autonomie", urmate de verbul "vrem", in aceeasi propozitie, ma gandesc ca nu au pus anunturi de vinzari sicrie
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • E un site destul de interesant. Pe prima pagina sunt stiri despre Dacia, in general. Primul articol vorbeste despre dorinta Guvernului olandez de a impozita masinile in functie de cantitatea de CO2 eliminata astfel ca dupa aceasta masura un Sandero Stepway va costa in 2013 cam 13k euro.

                Al treilea articol vorbeste despre primul MCV comercializat in Israel sub sigla Renault si care e dotat cu o cutie automata codificata DP0 impreuna cu motorizarea 1.6 16v. In Arabia Saudita se poate cumpara si Logan sedan cu cutie automata. Costurile modelelor cu cutie automata sunt cu 6% mai mari decat cele ale modelelor cu cutie manuala.

                Nu am gasit o sectiune de intalniri dar se poate ca aceasta sectiune sa nu fie vizibila vizitatorilor care nu se logheaza. Eu nu mi-am facut cont asa ca nu stiu daca exista content suplimentar pentru membri inregistrati.
                sigpic

                Comment


                • seba: sa te ... stii tu, ce ii doresti si tu la intunecatul si la cezar

                  mersi maverick ...
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Vazut aseara B 72 MPT, pe Victor Babes. Testat cat de fin e reglata alarma => nu e deloc fina reglata.

                    Comment


                    • hahaha ... multumesc MOS-ule pentru testing ... nu e reglata foarte silentios deoarece strada unde o parchez e foarte ingusta si trec nebunii cu tuburile de bas la maxim pe langa ea si de asemenea trec si masinile de gunoi "razant" pe langa ea. Iti dai seama ca toata noaptea as sta cu telecomanda in brate
                      In schimb e foarte eficienta la deschis usi sau geamuri

                      PS nu aseara, vineri seara
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Testare inseamna ca am incercat o data sa trag normal de manerul usii. Sa nu crezi ca cine-stie-ce i-am facut.
                        Vazut vineri, si azi, pe Wotan pe str. Bucegi. Nu am verificat de alarma!

                        Comment


                        • Cine stie o vulcanizare non stop in arad?:-s
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • Pe Saguna de la intim catre alfa inainte de pompieri.

                            Comment


                            • ai rezolvat PAG'ule problema ? as fi curios cat a costat ... eventual da-mi un PM
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • le aduc aminte celor care mai vor sa contribuie cu ceva la ajutorarea copiilor sa o faca pana cel tarziu sambata.
                                multumesc
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google