Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa traiti sefu' . Cat de curand imi montez niste proiectoare de camion pe acoperisul masinii... Si ceva goarna pneumatica nu ar strica (kidding) Asa sigur voi fi vazut si auzit de la 500 - 1000 de metri si Tavi nu va avea nicio scuza ca nu m-a observat

    Sa speram ca nu o sa avem nevoie de umbrela...Ca vad ca incepe sa se insenineze.
    sigpic

    Comment


    • Asa e tavi e atent in trafic , nu cunoaste nimic,merge inainte ca si calu )
      sigpic

      Comment


      • Bine...Hai sa lasam omu' in pace ca dupa aceea se supara pe mine ca dau cu para pe forum... Mai insistam cu flash-uri si diverse semnale pana ma vede

        Se pare ca a inceput sa ploaie miseleste... Sper ca pana la 16 sa se limpezeasca cerul si sa nu avem nevoie de umbrele.

        P.S. Nu are cineva o umbrela mare de terasa just in case ???
        sigpic

        Comment


        • Dupa cum observi in 2 ore a plouat a iesit soarele si iara ploua. e clar. nu te poti lua dupa vremea asta tembela. eu nu imi fac probleme. nu e prima oara cand ploua la intalnire. in general cam toate intalnirile pe ploaie au fost interesante

          asa ca faceti rost de umbrele (just in case vorba lu mavericu) si haideti la intalnire. bine ?
          cine nu are masina si vrea sa fie luat de acasa sa strige tare pe aici in urmatoarea ora si sa zica unde sta si eventual un nr de telefon
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • La Bodrog s-a oprit ploaia. iasa soarele acusi
            sigpic

            Comment


            • Si aici a iesit soarele. sa vedem cat il tine. oricum dupa cum am zis, ne vedem la intalnire.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Corect.ne vedem la intalnire.
                sigpic

                Comment


                • Norby: cat e "halatul" ?
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Ce "halat" ? )
                    sigpic

                    Comment


                    • Asta: "AR55HAM<<de vanzare"
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • 10.000E :P ... Cu atat parca il dai, nu?

                        Comment


                        • Da. 10.000 eu. are doar 22000 km. e din 2006 .Laureate.si investitia se vede
                          sigpic

                          Comment


                          • La Multzi Ani Wizarde !! Sa`ti dea Cel de Sus sanatate si fericire ! si salaru` ...sa imi dai banii

                            Comment


                            • Baaaaaaaa....grassule merci maaaa , las ma ca ti dau,da cred ca ti dau in valuta(asa ca mafiotii))),
                              si da ma la multi ani si tie maaaaaaa....preteni stiu de ce
                              sigpic

                              Comment


                              • Sarbatori fericite la toata lumea
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google