Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comisarii de cursa din LC Arad:
    Attached Files
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • @bubu, nici nu m-am gandit ca m-a luat in poza careva.

      Comment


      • lasa ... e o dovada indubitabila ca ai fost pe circuit dar tot nu pot intelege cum ai reusit faza
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Viteza, frana bursca, adidasi incompatibili cu pista,lipsa sistem ABS la adidasi, apa, mareom pe urmele mele => ... se vede in poza!

          Comment


          • Si diploma oferita LC Arad...
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • am fost si eu prezent in aceste 2 zile la raliu mai mult ca spectator, dar vreau sa zic ca Logan club Arad a fost nemaipomenit, nu am cuvinte doar stima si mult respect, Felicitari !!! am vazut-o ca o lectie de viata, ce ati facut voi.
              sigpic #

              Comment


              • Multumim pentru apa!

                Comment


                • Originally posted by AR-18-MOS View Post
                  Viteza, frana bursca, adidasi incompatibili cu pista,lipsa sistem ABS la adidasi, apa, mareom pe urmele mele => ... se vede in poza!
                  Eu ce am observat: pe usacat circuitul are o aderenta foarte buna, doar un pic! sa dea picur si aluneci ca naiba.
                  Asta am vazut-o la adidas, nu la cauciuc. Ma mai frecam cu pantofu de asfalt (sa faca ''scart'' ca sunt orighinali ) pe cativa picuri mi-a fugit picioru efectiv, serios vorbesc.

                  Comment


                  • Si eu ce zic? A curs apa din cauciuc, cum a zburat, si eu "am franat" cu piciorul fix pe pelicula de apa.

                    Comment


                    • am si eu o dilema: sunteti sau nu pregatiti pentru editia II ?

                      mrv: daca ne mai lauzi asa ni se urca la cap

                      LE: multumim la toti de urari. Eu chiar am cuvinte de lauda si multumiri la cei care BENEVOL si PRO BONO au indurat frig si vant si au stat "pironiti" pe marginea pistei ... multumesc de ajutor baieti
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • bubu-le nu ai de ce sa multumesti, cum am stat cu toti in frig, asa ai stat si tu in frig si mai ales sub stres total

                        si sa nu uit, felicitari mai o data lui tavi, alin si mavericku ca ne-au reprezentat cu brio in acest weekend la cupa vss!!!

                        Comment


                        • Felicitari participantilor! Felicitari castigatorilor!
                          Felicitari Sorin pentru prima editie a Cupei VSS. Si multumesc pentru premiul primit: 4 ture de pista cu mitsubishi. A fost... bestial! Mai vreau !
                          sigpic My Black Pearl

                          Comment



                          • am impresia ca lili a fost cea mai castigata ... si desigur mosu' care cand s-a coborat din masina nu mai avea directie nici la mers nici la privire era complet dezorientat
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Bravo !!! Felicitari pentru toti !!! Si pentru cei care si-au tocit cauciucurile, si pentru cei care au indurat frigul de afara. A fost SUPER !!!

                              Comment


                              • Un clip: http://www.youtube.com/watch?v=P9bkEFVW_Qg
                                sigpic My Black Pearl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google