Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bubu_vasile View Post
    am si eu o dilema: sunteti sau nu pregatiti pentru editia II ?
    .............................
    In mod sigur editia II va fi si va fi mai spectaculoasa si organizata.
    Si eu sper sa fiu mai pregatit

    Comment


    • mie mi`a parut rau ca nu m`am inscris pentru ca era okey de distractie. next time.


      Felicitai Octavian , ti`am zis ca ai mers bine de tot
      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
      Magazin Piese de Schimb.
      www.facebook.com/ElectroteknikPag

      Comment


      • Felicitari participantilor.
        Tavi, felicitari pentru locul I !!!!!!
        Felicitari organizatorilor.
        sr.

        Comment


        • Salutare LC Arad!
          Va multumesc pentru organizarea excelenta, pentru daruirea si rabdarea(la frig) de care ati dat dovada in acest weekend.
          Tot respectul pentru intreg staff-ul raliului. Jos palaria!
          Sa ne revedem cu bine!
          Cu stima,
          BLC(aka Balamuc de la Cluj)
          PS: Daca are cineva filmarea cu mine in mansa a III-a il rog sa-mi dea un PM! Mersi
          PS2: Era sa uit... daca se va face vreun DVD il vreau si eu cu siguranta!
          Last edited by Cobra7; 15 March 2010, 11:21.
          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

          Comment


          • Asa ma simt de parca am luat bataie... Toate ma dor... Picioare, maini, spate da mai ales fata e rosie ca la un rac fiert
            Cu toate astea a fost frumos si a meritat. Speram sa mai repetam aventura dar sa fie putin mai cald afara...
            fara linkuri externe

            Comment


            • Lasa Shaloo nu te plange. Orice lucru frumos cere un sacrificiu !

              Comment


              • Felicitari fratilor aradeni pt organizare si pt implicarea voastra totala ca acest show sa iasa bine,aici referindu-ma la toata organizarea,cazare,circuit,umblatul din saptamanile premergatoare raliului si nu in ultimul rand cele 2 zile de blanaaa care au fost cele mai grele din mai multe puncte de vedere,frigul,vantul,indisciplina concurentilor si a spectatorilor s.a.m.d.Fara marele vostru efort si ajutor nu stiu daca ar fi reusit Sorin sa faca ceva;si daca ar fi reusit probabil foarte foarte greu.Ajutorul care i l-am oferit eu lui Sorin e foarte mic fata de cel al vostru.O felicitare in plus pt Tavi,Maverik si Bubu pt cupa si diplomele primite.Din partea mea aveti nota 10+ si jos palaria.Bravo
                Last edited by dany59ddd; 16 March 2010, 14:11.

                Comment


                • sa ne fie rusine ... l-am uitat pe Alin ... si el e castigator
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Imi para rau ca nu am reusit mai mult dar si concurenta a fost mai acerba , sunt convins ca la urmatoarea etapa daca se va mai organiza voi avea timpi mai buni.
                    sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                    Comment


                    • alin, iti lipseste antrenamentul ... nu te poti compara cu "blanarul" de tavi care indiferent ca e zi sau noapte, ploua sau ninge, e gata de "tavaleala"
                      stai linistit ca or mai fi si alte competitii si mai ai timp sa iti pui tehnica la punct.
                      apropo' pune o poza cu ce ai castigat aici sa vedem si noi.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • @ALY_N intradevar in grupa a doua ai avut adversari de calibru, dar totusi nu te intrista asta o fost prima ta aparitie la un concurs de genul cupei vss, cu siguranta daca o sa-ti pui tehnica la punct cum zice bubu pt urmatoarele circuite altfel vei sta in clasament

                        Comment


                        • Felicitari tuturor !! Parca`mi pare rau ca n`am venit (daca insista norby mai mult poate veneam ).

                          @Evolution: tu sigur te`ai uitat la alt aparat cand s`o facut poza ...zici ca esti decupat din alta poza (ma refer la a 2a poza dintre cele 2 postate de sorinj)

                          Comment


                          • of of , Trebuia sa insist mai mult
                            Felicitari LcArad , Felicitari Tavi ,Alyn & Maverick.
                            sigpic

                            Comment


                            • da robi ne faceau vreo 5 persoane poza deci nah
                              sigpic

                              Comment


                              • Multumes de urari. In viitoru apropiat sper sa va reunesc la o bere pe toti, meritati cu varf si indesat. Un loc 1 trebuie sarbatorit, sper sa va pot reuni pe toti intr-o seara (pt ca eu si acum sunt f bucuros, plus ca am vazut acolo o munca grea de organizare si de rezistenta la frig).

                                Norby si EVO, nu va mai ascutiti atata, va dau clasa (liniute sau traseu).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google