Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am si eu nevoie de unul !!!

    Comment


    • In regula. Mai spre seara voi face o mica lista cu doritorii.
      sigpic

      Comment


      • Trece-ma si pe mine cu unul,numai sa fie de calitate.

        Comment


        • din pacate numa acum am avut acces la net pt 5 minute.
          Raspunsuri: ni le aduce keanu la felix, si da, se mai poate negocia, dar sa nu va asteptati ca din 50-55 sa se faca 30
          cel mai probabil pretul va fi undeva intre 42-45 RON. astept pana maine la pranz decizia finala vis a vis de numarul de doritori.

          PS dani, poti sa faci o lista
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Lista pentru filtre polen cu carbon:

            1. bubu
            2. Vlad Ioan
            3. Miky48
            4. Red_Alin
            5. Rouge de Feu
            6. Lau
            sigpic

            Comment


            • Lista corijata:

              1. bubu
              2. Vlad Ioan
              3. Miky48
              4. Red_Alin
              5. Rouge de Feu
              6. Lau
              7. Wotan

              Comment


              • avand in vedere ca pana la urma s-au strans destul de multi o sa ii rog pe cei care nu vin la Felix sa gaseasca o modalitate de a da 45 RON la unul dintre cei care merg la Felix (shaloo, maverick, doru, miki, eu) pana cel tarziu vineri seara, pentru ca e clar ca nu o sa am bani sa le cumpar eu pe toate si sa primesc banii saptamana viitoare.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Va rog ca cei care nu au dat inca banii pentru tricouri sa ma contacteze fiindca saptamana asta vor fi gata tricourile si trebuiesc platite.

                  Intalnire-fulger maine, 14.05.2010 la ora 19 in parcare pentru a colecta banii pentru filtrele de polen si tricouri !!!

                  Maine la ora 19 va rog ca cei care doriti filtru de polen sa veniti sa aduceti banii - 45 RON in parcare. La fel pentru cei care nu au dat inca banii pentru tricouri - 35 RON.
                  Last edited by MAVERICK_SS; 13 May 2010, 22:32. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • din cati vor filtre eu am primit bani doar de la serafim (care oricum nu era pe lista).
                    problema se pune in felul asta: trebuie sa intelegeti ca nu am de unde sa pun 400 ron la bataie sa cumpar filtrele si apoi sa astept nu stiu cat timp sa imi recuperez banii, asta nemaivorbind de situatia in care vreunul se razgandeste.
                    Ma repet, daca nu faceti cumva sa ajunga banii la mine sau la maverick pana maine dimineata, cu regrete dar nu voi cumpara filtre pentru cei in cauza.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Eu am primit de la Vlad banii de filtru & tricou.

                      Oricum, eu va astept la ora 19 in parcare pe cei care trebuie sa dea banii de filtre & tricouri.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da eu am reusit azi sa-l opresc in trafic pe @Mawerik si sa-i dau banii iar in ce priveste filtrele sunt de acord cu tine(@bubu) ,si sper ca maine sa rezolve toti cei care s-au inscris cu plata acestora ca ar fi pacat ca alta ocazie nu mai prindem curand.

                        Comment


                        • ceau. probabil ca sunt off topic un pic acuma, dar ma gandeam sa va anunt din timp ca vreau sa-mi activez martorul pt usi deschise din bordul meu (preferance) siiiii o sa comand niste butonase de pe net care intra in caroserie la usile din spate ca si cele din spate sa apara pe bord cand sunt deschise.

                          oricum, daca mai doreste cineva butonas din asta, eu am gasit la 20 lei / buc, eu oricum o sa comand deci daca va trebe sa ma anuntati ca sa va comand si voua, astfel economisind taxa de transport...


                          ps: vinerea asta daca nu ploua si sunt cel putin 10 grade ) (LOL :-| ) ne intalnim in parce ;)

                          salut baieti

                          * sambata asta

                          my bad :P
                          Last edited by scott; 17 May 2010, 20:15. Reason: Automerged Doublepost
                          Logan 1.4 MPI, 2004 DEC - Preferance

                          Comment


                          • La multi ani! lau(r33ntziu)
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • La Multi Ani, Lau !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • La multi ani, LAU!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google