Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani Bubu, sanatate si fericire atat tie cat si familiei!

    Comment


    • Originally posted by bubu_vasile View Post
      multumesc Doru ... acum unii o sa creada ca sunt un fel de Mefisto din umbra, sau ceva mafiot ce stau in umbra si dau directive
      oricum maverick'ul e clar o marioneta
      Haida mo!!! Nici chiar asa. De ce nu putem avea doi organizatori de intalniri activi? Care e problema? Cu atat mai bine.
      sigpic

      Comment


      • mersi la toti de urari ...
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • @bubu_vasile- LA MULTI ANI, DOMNU' BUBU! Sanatate, putere de munca si sa te bucuri de cei dragi!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • si miki, uite despre ce vorbeam:

            LE: multumesc gusi
            Attached Files
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • La multi ani ! Bubu
              sigpic #

              Comment


              • La multi ani Arthur!
                Vezi acum mi-am adus aminte: de acea te-am tot sunat azi la telefon sa iti spun la multi ani, dar m-am luat cu altele si am tot uitat
                sigpic My Black Pearl

                Comment


                • La multi ani Arthur, multa sanate si tot ce iti doresti!!!

                  Comment


                  • Lili, stai linistita ca nu-i problema ... oricum cam toti care au sunat SA, s-au luat cu alte chestii asa am ajuns azi la "performanta" de a sta la telefon vreo 6 ore jumate ... atat a tinut si bateria la telefon )

                    Zso: multumesc pentru sanatate, cat despre ce imi doresc ... cam greu, dar nah ... om vedea
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • @bubu: Ce de vorbe umbla prin targ... O data sunt facut marioneta, alta data in alte feluri, azi-maine o sa aud ca tot clubul aradean e doar o conspiratie a masoneriei mondiale care are ca scop distragerea atentiei de la criza mondiala si locala... (ce dume am in mine )

                      Asa-i cand unii au prea mult timp liber...

                      In alta ordine de idei, COME TO THE DARK SIDE... WE HAVE COOKIES !!
                      sigpic

                      Comment


                      • La multi ani, Bubu!

                        Comment


                        • multumesc ... inca o data
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • LA MULTI ANI !!! BUBU !!! Multa Sanatate ! tie si la intreaga familie ! Toate dorintele sa se implinaesca !

                            Comment


                            • bubu sa nu uiti sa imi faci rost si de stiker cu logan club pentru parbriz pana la concurs

                              Comment


                              • Din intamplare mai am si eu un stiker daca vrei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google