Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da, si are si maverick unul ... rezolvam oricum totul ... tu fa-o frumoasa, dichiseste-o si pe urma mergem sa o spalam la fetele alea
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Ma inebuniti cu fetele alea ... Trebuie sa participi la ceva "proba" ca sa ai masina spalata ?
      Trebuie sa dau barile de la portbagaj jos ? Sau sa pun barile vertical ?
      Lamuriti-ma si pe mine ca sunt in dilema ...

      Comment


      • trebuie sa ai pile la organizatori
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • ma ce ziceti daca vin cu a mea nespalata de vreo 1 luna?
          ma rezolva tipele alea? macar sa aiba ce spala
          :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

          Comment


          • daca e asa cred ca o sa te trimita la sectiunea "barbati" si o sa vezi in loc de pepeni pe geam niste maciuci ...
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Si eu vreau o spalare speciala. Poate se face mai nervos calutu meu...
              fara linkuri externe

              Comment


              • Originally posted by bubu_vasile View Post
                daca e asa cred ca o sa te trimita la sectiunea "barbati" si o sa vezi in loc de pepeni pe geam niste maciuci ...
                Acu' ce sa zic ... Fiecare cu ce-i place.

                Comment


                • io o dichisesc numa sa o dichiseasc si ele sau macar pe sofer))

                  Comment


                  • gand la gand cu bucurie
                    acuma vedem noi cine pe care spala
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Merita vazut !
                      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                      Mai ales faza de la final...., nici nu mai avem nevoie de stergatoare ! Astea merg ca "unse" !

                      Comment



                      • gata ... imi duc masina la dat cu polish si dat dupa aia cu ceara apoi ma duc sa mi-o spele ... masina mah nu ... schimbatorul )
                        dar intrebarea e ... nu are nimic plafonul daca urca un "animal" pe el ? ca al nostru e cam fragil ..
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Pai faci o trapa din el .......
                          Tragi frana de mana ..... si pica animalul ..... :-)

                          Comment


                          • nah ca am gasit si eu una interesanta ... mai ales "DAVIDA" de la sfarsit sigur o sa le placa unora
                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Joi la ora 18 se face o intalnire LC Arad la expo. Intrarea in incinta se va face in mod organizat, respectiv cei care vor sa vina si sa intre inauntru trebuie sa imi trimita un PM cu numarul de inmatriculare al masinii si pentru a fi lasat de portar sa intre trebuie sa aibe insemnele Logan Club Arad adica sigla LC Arad sau sticker pe parbriz la masina.
                              Cei care vor sa intre in alte conditii o pot face platind taxa de intrare la expo.
                              Intalnirea are atat scop general cat si unul particular, reprezentat de pregatirea evenimentului de duminica si probabil se va pune mana la facut diverse chestiuni.

                              LE: IMPORTANT - cei care vor participa la cursa duminica NU AU VOIE SA SE DEA PE CIRCUIT. o vor face doar cei care nu participa, dar sunt curiosi cum e sa ... e vorba de fair play vis a vis de cei care nu pot sau care au fost refuzati la acelasi lucru.
                              Last edited by bubu_vasile; 9 June 2010, 14:45.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • eu nu am sigla cu logan club, nu mi se pare ok sa nu ma lase sa intru.....
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google