Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • inauntru o sa te lase (la spalatorie) contra cost ca pe oricine altcineva, ideea era ca pe cei care vor sa intre prin spate la circuit nu o sa ii lase decat pe baza de apartenenta la LC Arad, Club Tigra sau XMotorSport, portarul verificand apartenenta prin existenta siglelor, stickerelor sau legitimatiilor (in cazul unora).
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • da bag ceva ), si eu fac parte din LCA ..... nu ma intereseaza vreau pe pista gratis)...la un moment dat eram al 5-lea la prezente)....intram toti odata si ziceti si voi ca suntem impreuna , sau?)
      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
      Magazin Piese de Schimb.
      www.facebook.com/ElectroteknikPag

      Comment


      • @Pagu - nu stiu. Pune-ti si tu pe parbriz stiker-ele cu Logan Club si ma gandesc ca se rezolva cu intrarea gratuita. Arthur ce zici s-ar putea? Ca doara e si el in club la noi.
        sigpic

        Comment


        • Si eu ma inscriu la spalatorie...
          fara linkuri externe

          Comment


          • PM la mine cu numerele de inmatriculare la toti cei care veniti la spalatorie ... nu uitati de asta ca trebuie sa trimit pe e-mail lista cu numerele.
            PAGU - nu ma pun pe forum sa iti spun cum sta treaba si situatia. vino diseara si vom sta de vorba.
            maverick- te rog sa aduci ce stikere mai ai pe acasa. Daca mai aveti si altii stikere NELIPITE sa le luati cu voi diseara. Si sa veniti in "echipament" lejer ...
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • pfoa da ce codat vorbesti bubu ), oricum nu`i stres faceam si eu glume, pentru 2 lei.......acuma nah sper sa ma lase sa intru acolo la pista, daca nu te iau bubu pe sus si te pun la mine in masina)
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • In portbagaj. Da acuma nu mai am subwooferu sa-i dai putina ameteala... )
                fara linkuri externe

                Comment


                • bubu , sunama cand vezi mesaju asta.
                  sigpic

                  Comment


                  • dupa indelungi incercari am reusit sa dau de tine
                    ne auzim duminica

                    recomandari pentru o scoala de soferi ?
                    pe PM va rog
                    Last edited by bubu_vasile; 12 June 2010, 13:16. Reason: Automerged Doublepost
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Pentru participantii la concursul de duminica de la Expo care au plecat inainte de premiere, diplomele de participare se pot ridica de la Expo Arad, persoana de contact Gelu Aleonte telefon 0730 188 287 (pana vineri 18 iunie) Posibil ca vineri dupamasa la intalnirea de la Patinoar sa vina si Gelu si asa e mai simplu pentru cei care nu si-au luat diplomele.
                      sigpic My Black Pearl

                      Comment


                      • Se organizeaza Intalnire Nationala la Sibiu in 25 iulie.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cam departe pana la Sibiu pe criza asta)
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • Nici o poza de la expo, de la concurs (care o fi fost ala),sau macar de la spalarile alea mai speciale? Ati reusit sa capturati vre-un animalut prin trapa in masina? Pentru cei care nu am putut merge. Sa vedem macar ce am pierdut.
                            sigpic

                            Comment


                            • o sa vina astazi poze pe threadul ala cu expo show ... http://www.loganclub.ro/forum/expo_a...l?goto=newpost
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Originally posted by Rouge de Feu View Post
                                Nici o poza de la expo, de la concurs (care o fi fost ala),sau macar de la spalarile alea mai speciale? Ati reusit sa capturati vre-un animalut prin trapa in masina? Pentru cei care nu am putut merge. Sa vedem macar ce am pierdut.
                                S-au afisat deja pe sectiunea dedicata evenimentului (aici).

                                iar daca doresti si ceva spalaturi... vezi aici.
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google