Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc, dar am reusit sa rezolv problema intre timp.
    sigpic

    Comment


    • Daca mai sunt doritori de stickere mai mici sau mai mari de la turturel dati un PM sa comandam impreuna ca sa nu fie mai mult transportul decat marfa.
      Eu voi comanda cu loganclub.ro pt luneta, sigle loganclub Arad si sa vedem daca imi poate face asta http://cgi.ebay.fr/Bebe-a-Bord-Perso...-/170434351292 cu alt text pt ca imi place la nebunie.
      Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

      Comment


      • Salut la toata lumea. Postez prima data la aradeni si pe acest threat pentru a afla lumea, dar pentru interesati o sa postez si poze la sectiunea " Bazar Arad". Am vorbit cu mesterul care mi-a facut mie suportul de cotiera din metal - si a spus ca poate sa-l faca la 40 ron (are un pic de timp liber). Daca exista doritori sa ma anuntati.
        sigpic

        Comment


        • maverick,sambata ajungi la intalnire?

          Comment


          • Da, ne vedem sambata, am stickerul pregatit.
            sigpic

            Comment


            • ok,mersi!ne vedem sambata!

              Comment


              • Ciao,

                Pentru cei interesati, West TV se prinde pe RDS (analogic), pe canalul 37, intre Eurosport2 si OTV. Din cate am inteles, va transmite imagini de la urmatoarea cupa VSS.

                Comment


                • si digital ? o frecventa ceva ? stie cineva ?

                  Va transmite ceva mai mult decat cateva imagini

                  astept propuneri pentru o iesire sambata seara pe undeva ... care ati fost pe strand, aveti ceva propuneri interesante ?
                  Last edited by bubu_vasile; 1 August 2010, 13:25. Reason: Automerged Doublepost
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Pe digital n-am gasit West TV, se pare ca e doar pe analog.

                    Comment


                    • @pupy, da-mi te rog numarul de telefon de la distribuitorul de ulei BP, daca il mai ai. Sa vedem daca ar putea sa imi aduca si cam cu cat - un litru de ulei pentru completare - ca as mai putea merge cu el linistit inca vreo 5 000km. Mersi
                      sigpic

                      Comment


                      • 0744115982 alex il cheama pe baiat,vorbeste cu el si vezi ce poti rezolva.te-am salutat!

                        Comment


                        • Mersi, am sunat, nu are pe stoc la litru, dar incearca sapt. viitoare sa aduca ceva. Mersi mult.
                          sigpic

                          Comment


                          • nu e nici o problema,oricand te mai ajut cu placere.

                            Comment


                            • care stie de unde pot face rost de o carcasa de cheie?

                              Comment


                              • La verbita...
                                fara linkuri externe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google