Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc. din pacate atat ziua efectiva cat si cele ce au urmat nu prea au fost ok, asa ca de data asta chiar nici nu am apucat sa ma bucur de ziua mea. dar va multumesc la toti de urari.
    dar lasa sa se mai bucure si dusmanii, nu ?
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Organizatorii speciali poarta cagula? Sau pe ce sunt specializati?

      Comment


      • La multi ani ! MAVERICK_SS La multi ani !
        sigpic #

        Comment


        • @adimrv: Multumesc (si pentru mesaj) !
          sigpic

          Comment


          • La multi ani!

            Comment


            • Multumesc !!
              sigpic

              Comment


              • Mavericku La Multi Ani!!! un pic in intarziere dar se pune si asta.

                Comment


                • Normal ca se pune

                  Mersi !
                  sigpic

                  Comment


                  • La multi ani, Maverick!

                    Comment


                    • La multi ani si din partea mea Dani, si tie Arthur, desi rau de tot tarziu m-am trezit cu tine. Daca intru si eu rar aici, asta e.
                      Daca sunteti curioasi de oarece iesiri, intrati pe thread-ul cu intalniri nationale, unde am propus eu ceva. Astept acolo pareri.
                      Last edited by Rouge de Feu; 8 July 2011, 18:53.
                      sigpic

                      Comment


                      • -daca mai e loc pentru inca un intarziat La Multi Ani @Maverick !
                        -apropo Mosu iar e cu dunga ? da ce a mai facut???

                        Comment


                        • ???

                          Comment


                          • haideti adunarea la intalnire ... ca multi dintre voi au cam tras chiulul in ultima vreme.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Intalnit si salutat masina lui Lau parcata in fata blocului meu si in spatele masinii mele. Din pacate n-am intalnit proprietarul, pe care il salut pe aceasta cale.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Ziua buna,

                                Am si eu o intrebare/nelamurire: In Arad unde este (sau cine se ocupa) reprezentanta Michelin Romania? Ma refer la niste birouri, nu la un service de gume. Pe site-ul oficial cel mai apropiat birou ce l-am gasit este la Zalau. Intreb fiindca am gasit un job la ei, job pentru care cauta candidati domiciliati in Arad...

                                PS: Le-am trimis mail direct lor sa ii intreb niste detalii despre job, dar de vreo 3-4 zile nu au raspuns asa ca varianta de a intreba Customer Service-ul lor cade...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google